Фарби для скла й кераміки Decola купити в Києву в магазині АРТЛАВКА. Ціна на витражну фарбу.
Головна › Фарби для скла й кераміки Decola

Фарби для скла й кераміки Decola

Акрилові фарби для кераміки й скла Decola виготовляються на основі водної акрилової дисперсії й призначають для розпису фаянсу, кераміки, виробів з металу і скла. Дуже часто, розглядаючи на сайтах цікаві роботи, хочеться поставити запитання авторові шедевра: «Розповідайте, як у Вас вийшла така краса?». А сам мимоволі думаєш: «Я теж так прагну!». Практично завжди весь секрет полягає в тому, що потрібно розуміти, якими саме засобами досягтися той або інший ефект при розписі.

Сьогодні матеріалів для творчості безліч, з інструкцій досить не просто буває зрозуміти, якого ефекту Ви доб'єтеся, при використанні одного або іншого засобу. Тільки з використанням засобу, або побачивши готову роботу, стає зрозуміло, як використовувати ці матеріали.

Акрилові фарби відносять до розчинних у воді. Вони є найпоширенішими в сучасному дизайні й живопису. До їхнього складу звичайно входить пігмент, вода й зв'язує речовина. Такий вид фарб зручний і універсальний у використанні. Склад акрилових фарб підходить для нанесення на будь-яку поверхню й має яскраві квіти – поверхні й виробу, декоровані ними стійкі до хімічних і фізичних впливів, вологості й коливанням температури.

Акрилові фарби для скла легко наносяться мастихіном або пензлем, утворюючи щільну, пластичну й зовсім непрозору плівку. Швидко висихають на повітрі, при цьому небагато темніють. Після висихання, візерунок, нанесений такий фарбою, здобуває матовість.

Акрилові фарби Decola застосовуються в сучасному живописі, декоруванні інтер'єру, зовнішньому розпису, декоративному розписі, моделюванні, дизайні нігтів. Існують – як для починаючих художників, так і для професійних майстрів.

Глянсові художні фарби Decola легко наносяться на будь-яку поверхню (кераміка, стекло). Вони мають гарну стійкість, відмінно змішуються й швидко сохнуть. Після висихання, малюнок, зроблений акриловою фарбою, здобуває глянсовий блиск, що надає виробу шикарний вид.

Акриловий контур Decola застосовують для роботи з кераміки й склу. Він є незамінним у роботі зі створення об'ємного малюнка на різних поверхнях: фаянс, кераміка, стекло. Контур Decola добре підійде для декорування скляної й керамічної поверхні, для імітації вітража. Помніть, що для досягнення найкращого результату, перед тем, як нанести контур, поверхня потрібно знежирити. Також контур можна нанести й на готовий малюнок. Готові вироби легко миється теплою водою, але без сильного механічного впливу.

У нашому інтернет магазині Ви зможете знайти все, що потрібно Справжня художникові. У нас можна купити готовий набір для розпису кераміки й скла. А також окремо спеціальні розріджувачі для акрилової фарби, контури для кераміки й скла, безбарвний ґрунт і багато чого іншого.

Фільтр
Комплектація
Кольору
Ціна
  •  —  грн.