Тичинки для квітів - кращі ціни-купити матеріали в магазині рукоділля АРТЛАВКА.
Головна › Тичинки для квітів

Тичинки для квітів

Тичинки для квітів використовуються для створення штучних квітів у флористичних композиціях, при створенні листівок і альбомів, для створення декоративних прикрас і декорацій, ікебан і мініатюр.

Тичинки, у нашому магазині можна купити в різних відтінках: від прозорого й ніжно-кремового до червоного і яскраво-рожевого, а також: білі, бузкові, чорні, блискучі. Купити серединки можна різних розмірів. Мініатюрні 1мм, більші 2 мм, 3 мм - з кольоровими крупинками для створення квітів з пишною серединкою. Гладкі глянсові або блискучі вдало доповнять весняну листівку, або запрошувальне й неодмінно прикрасять будь-який флористичний виріб.

Навіть складно представити квітка без тичинки, ну не можливо зробити штучний яскраво-червоний мак без чорної серединки.

Часто тичинками прикрашають віночки ободочки, шпильки, браслети, підвіски де вони можуть розміщатися не тільки в середині квітки, а також служити тлом або додатковою ізюминкою в композиції. При створенні флористичних виробів із пластичної замші (фоамірана), вірними супутниками стануть тичинки, підібрані відповідно до задуму й колірною гамою.

Приклеїти їх можна за допомогою різних клейових матеріалів - клейовий пістолет, канцелярський клей, універсальний клей для декор елементів, клей для мозаїки, а також пришити на тканинній основі в скрапубкінге або закріпити металевими брадс в альбомі.

Обов'язково спробуйте зробити квіти своїми руками, особливо зараз, коли модно бути оригінальної, коли стильно одягати віночки й ободочки й незвичайно оригінально виділятися й презентувати подарунки, зроблені своїми руками. А наш магазин завжди знайде, що запропонувати саме Вам для Ваших оригінальних ідеї.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники