Стрічки для декору й скотч у магазині рукоділля АРТЛАВКА. Атласна стрічка, репсовий... Кращі ціни! Переконаєтеся самі!
Головна › Стрічки для декору/ Скотч

Стрічка декоративна / Скотч

Стрічки - популярний матеріал у рукоділлі, неймовірно затребуваний серед швейної фурнітури, активно використовується в створенні самих неймовірних прикрас для дівчинок, шпильок, віночків, для створення листівок своїми руками, для оформлення альбомів або сувенірів, у якості впакування для подарунків. Випускники в школі на останній дзвінок або випускний теж не обходяться без стрічок з підписами. 

Розрізняють багато видів стрічок по зовнішньому вигляду, складі й призначенню.

Атласна стрічка

напевно, най популярніша, та й ціна на неї приваблива. Гарна глянсова поверхня вже видна навіть на фото, різноманітність відтінків і квітів, будь-які варіанти розмірів - це головні переваги для цього виду. Її активно використовують для вишивки картин, щоб робити трояндочки й декор для одягу, прикраси в техніку канзаші, плести віночки й створювати весільні прикраси, оформляти келихи й вази, скриньки й інші вироби.

Репсова 

відрізняється від атласної тим, що вона більш товста, не має такого глянсового блиску, але завдяки своєрідному плетиву ниток і щільній фактурі, при розрізуванні не особливо розпускається. Може бути як з оригінальним принтом, так і одноколірна. Її активно використовують рукодільниці, щоб зробити бантики для школярок, брошки або зав'язати красиво подарунок. 

Джутова

стала популярною в створенні декору в стилі кантрі й натуральному стилі. Вона має шорсткуватий вигляд, виготовляється з натуральних ниток, буває незабарвлена натурального кольори, а також у комбінації з яскравими нитками або ніжними мереживами.

Декоративна

стрічка потрібна всім рукодільницям для самих різних цілей. Листівки, ляльки, м'які іграшки, скрапальбоми - усе це легко прикрасити за допомогою наших пропозицій. Серед них можна знайти й на новорічну й різдвяну тематику зі сніжинками, подаруночки, великодні, дитячі з мультяшними героями, з ніжними квіточками, вантажні й у стилі шебби, акрилові з бусинами або ажурні весільні. Пропонуємо купити набори, де добре підібрані різні види в одному стилі.

Тканинна 

буває на клейовій основі й звичайна. Її використовують для пошиття ляльок і іграшок, а також коли потрібно додати виробу затишний домашній вид.

Тасьма

буває сама різна. В інтернет-магазині можна купити з українським орнаментом у стилі вишиванки, одноколірну й двоколірну в стилі прапора.

Мереживна 

найтонше, самих неймовірних відтінків натуральне або штучне запрошуємо в магазин у Києву АРТЛАВКА. Ніжні кружавчики люблять усі й майстрині й швачки. З їхньою допомогою можна перетворити саму звичайну річ і зробити з неї стильний предмет.

Скотч декоративний

дуже зручна річ. Липка основа не вимагає ніяких клеючі матеріалів, варто купити потрібний малюнок і легко приклеїти на будь-яку поверхню.

Оксамитова 

стрічка не стільки популярна, як інші види, але активно використовується для чокерів, прикрас.

Магазин АРТЛАВКА в Києву пропонує купити будь-яку стрічку для Ваших оригінальних виробів.