Пензлі в наборах - товари для художників в Україні на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Пензлі в наборах

Пензлі в наборах

Якщо Ви художник або декоратор, Ваші захоплення - декупаж або кракелюр, Ви захоплюєтеся художнім розписом по полотну, склі, дереві й іншим заготівкам, тоді на Вашому робочому місці завжди можна знайти кілька пензликів. Будь-яка творча діяльність, починаючи з дитячого садка й школи, а а подальшому це нові захоплюючі види творчості, неодмінно потребує гарних якісних пензликів.

Вибираючи інструменти для роботи, кожний майстер пам'ятає, що від якості обраних матеріалів і правильно підібраних аксесуарів прямо залежить фінальний вид роботи. Аналогічно сам процес роботи приносить задоволення, коли в хід ідуть правильно підібрані помічники. Для того, щоб зробити свої базові запаси в традиційних інструментах пропонуємо купити художні пензлі в наборах. У таких комплектах кожний знайде саме те, що неймовірно полегшить роботу в різних техніках.

Синтетичні пензлики

Синтетика підібрана для тих технік, у яких вона буде найчастіше використовуватися. Це традиційний декупаж, декорування за допомогою акрилових фарб. Отут іде обов'язково плоский пензлик, який служить інструментом для нанесення основи або базового покриття, для приклеювання серветок за допомогою декупажного клею. Для нанесення лаку частіше застосовують штучні пензлики із плоскою підставою. Круглі пензлі допомагають художникові в малюванні, а також для підмалювань окремих елементів у декорі.

Натуральні пензлики

Пензлі в наборах купити можна й для акварельних фарб, отут у складі йде натуральне волосся, яке краще втримує вологу. ДЛя олійних фарб варто вибирати жорстку щетину, волос кабана.

Є в асортименті є набори для школярів і студентів, і для професіоналів. Пензлі в наборах купувати ощадливіше й тим самим вигідніше. Оптимально підібрані розміри, невисока ціна й універсальність застосування - усе це й популяризує набори пензлів.