Помпони, кулі, гармошки з паперу тишею для декору весілля, Дня народження в магазині АРТЛАВКА
Головна › Помпони, кулі, гірлянди

Помпони, кулі з паперу, гірлянди

Паперові помпони - яскраве доповнення до оформлення будь-якого свята, будь-те весілля або День народження, Хрестини або новий рік. Звичайно ж, такі декоративні кульки додадуть зачарування офісу, ресторану, гарному магазину, а також відмінно прикрасять дитячу кімнату, спальню або вітальню. Їх можна зробити з паперу або тишею, картону або кальки.

Найчастіше їх роблять із легких аркушів, так називається цигаркового паперу тишею. Адже вони повинні бути гарні повітряні й легені, а з таким матеріалом легко добитися будь-яких ефектів. Помпони з тишею можуть бути різних форм - це улюблені більші квітки, зроблені шляхом додавання Гармошечка, що можна спробувати й зробити своїми руками. Для цього потрібно лише підібрати необхідне количесво папірусного паперу в певному кольорі, скласти гармошкою й зв'язати посередині.

Підвісити можна за допомогою ниточки й скріпки. Неймовірно гармонічними й романтичними будуть виглядати помпони у формі бджолиного стільника. Такі паперові кулі можуть бути різних розмірів і самих неймовірних відтінків. Є варіанти у формі сердець, ліхтариків, прапорців. Їх варто тільки розкласти, зафіксувати за допомогою двостороннього скотча краю й декор готовий.

Купити помпони з тишею запрошуємо в магазин АРТЛАВКА в Києві. Ми відправимо в будь-яке місто все, що Вам сподобається, і те, від чого Вам буде радісно й приємно на будь-якому святі. З помпонів часто роблять гірлянди, які служать чудесною прикрасою будь-якого приміщення.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.