Лайнери для малювання купити з доставкою в Артлавці
Головна › Лайнери для малювання

Лайнери для малювання

Лайнери для малювання - це насамперед професійні матеріали для художніх, дизайнерських, графічних робіт. Японські лайнери Зopic - ця заслужена довіра завдяки найвищій всесвітньо відомій якості, різноманітності товщини й кольорів, зручності в роботі й ддосягення результату. Детальніше ...

Такі лінери складаються з балончика з тушшю й тонким міцним пружинистим наконечником, який дозволяє легко намалювати тоненьку й рівну лінію, яка не розтікається й не вигорає під впливом ультрафіолету. Мультілайнери серії SP - саме, що заправляються, Ви легко можете замінити чорнило й працювати далі. Алюмінієвий корпус зручно тримати в руці й працювати в будь-якій техніці. Відповідає європейським стандартам якості ISO. Купити лайнери Copic запрошуємо в магазин АРТЛАВКА, отут є варіанти різні по товщині: від 3 мм і аж до 7 мм.

Область застосування лайнерів досить широка: лист і малювання, технічне креслення, художня графіка, мультиплікація, дизайн, архітектура. З їхньою допомогою легко створювати малюнки, ескізи креслення, начерки, гравюри, пейзажі, дуже зручно малювати комікси, робити підписи, або штрихування, малювати й розфарбовувати мандали.

Універсальність таких ручок дозволяє сполучати їх з іншими маркерами й художніми матеріалами. Це прекрасна альтернатива дорогим Рапідограф. Маючи в арсеналі такі якісні матеріали, Ви будете працювати із задоволенням і насолоджуватися процесом створення своїх незвичайних малюнків і шедеврів. Адже працювати з якісним товарів завжди приємно й така покупка себе виправдовує на 100%. А ті переваги, які властиві японським Лінер - це запорука успіху в будь-якій творчій справі. Вибирайте, купуйте й творите. А магазин АРТЛАВКА в Києві, що в декількох хвилинах від метро Дарниця, що на Лівому березі, надасть Вам завжди гарний вибір і вигідні пропозиції.