Пір'я декоративне кольорове
Головна › Пір'я декоративне

Пір'я декоративне кольорове

Кольорове пір'я - однозначно хіт сезону.

Ними стало дуже популярно прикрашати квіткові букети, флористичні композиції, весільний декор, з них роблять гарні прикраси ручної роботи, біжутерію, серги, намисто й браслети, підвіски й декор для сумочок і капелюхів, ловці снів.

  • Також оригінально виглядають повітряні кульки наповнені такими різнобарвними легкими перинками, що летять, .
  • Ті, хто шиє одяг, їх часто застосовують у якості яскравого акценту для танцювальних костюмів, сценічних убрань, платтів, спідниць, а також для створення венеціанських масок. Адже жоден карнавал або свято не обходиться без яскравого образа.
  • Їх навіть можна бачити у волоссях і на картинах. Придадуться для створення іграшок і крилець.

Натуральне кольорове пір'я можна купити в магазині АРТЛАВКА як самі звичайні з гусака, індика, півня, лебедя так і оригінальні фазанів, перепелині, страусині й інших рідких птахів. Ці повітряні летять елементи можна й легко приклеїти або пришивати.

  • Міцні, якісно пофарбовані вони доповнять великодні композиції, ікебани на стіл, вінки. З них роблять гірлянди, наповнюють вази й подарункові коробки.

В асортиментах нашого магазину є звичайні, а також перо на паличці, великодні композиції й інші комплекти. Будьте впевнені, 100% якісне натуральне пір'я ми доправимо в будь-який куточок України. Подивитися вживу можна також у магазині АРТЛАВКА в Києві.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.