Декупажні карти й папір для декупажу купити в інтернет магазині - АРТЛАВКА
Головна › Декупажні карти

Декупажні карти

Якщо Ви захопилися Декупажем, спробували робити невеликі вироби й прагнете зробити щось особливе, гарне й велике, Вам підійдуть декупажні карти. Адже, насамперед карти для декупажу призначені для виробів більших форматів, тому й малюнки в них великі, розгонисті. Такі малюнки зроблені не на звичайному папері, а на спеціальній міцній і одночасно тонкій. Більші декупажні карти роблять у різних країнах. Купити декупажні карти в Україні можна від закордонних виробників Ferrario Calambour Renkalik, а також українські роботи. Папір для декупажу, якщо її купити в інтернет магазині artlavka.com.ua буде неодмінно високої якості від відомих виробників.

Детальніше ...

Декупажні карти великого розміру підійдуть для декорування предметів меблів і інтер'єрних композицій, кухонного гарнітура, картин і панно, а також середніх об'єктів: підношень, скриньок або комодів, коробів для зберігання улюблених речей, ключниць, досточек.

Будьте уважні, працюючи з такими картами необхідна попередня підготовка.

Як приклеїти декупажні карти на основу?

  • Вирізуєте по контуру потрібний малюнок або фрагмент, і замочуєте його у воді на парі хвилин. У цей час папір небагато промокне водою й буде рівніше лягати на основу. Не бійтеся, якісні матеріали зовсім не втрачають свій зовнішній вигляд, фарба, якої зроблені малюнки не змазується, не розчиняється, не линяє, загалом, усе залишається в гарному виді.
  • Після замочування, дістаньте й покладете на сухий паперовий рушник. Зайва волога піде, і вона буде готова до приклеювання й подальшій роботі з нею.
  • Потім процедура приклеювання не займе багато часу: нанесіть клей на заготовку, прикладете вологі малюнки, зверху нанесіть ще один шар серветкового клею.
  • Як звичайно покрийте зверху лаком. Природно, для меблів, які буде активно використовуватися, одним шаром не обійтися. Отут прийде купити якісний лак і покривати в кілька шарів із проміжним сушінням. Для прискорення часто використовують фен, але якщо Вам не терміново, залишіть для природнього процесу висихання. Намагайтеся добитися такого ефекту, щоб красячи вирізок не були видні, а акуратно сховані під шарами лаку, адже в цьому і є весь секрет декупажу.

Нехай Ваші роботи дарують Вам позитивний настрій, а робота з більшими декупажних картами не приносить турбот, а тільки задоволення! А ми будемо ради бачити фото Ваших готових робіт і Вашим похвастушкам у магазині АРТЛАВКА на м. Дарниця не Лівому березі Києва.