Tilda - купити всі для шиття ляльок Тильда, тканини й аксесуари в Києву від АРТЛАВКА.
Головна › Тильда (Tilda)

Тильда (Tilda)

Іграшки Тільда - це не тільки чудова історія їх створення, чудесний бренд, який читається вже з першого погляду на будь-який виріб у цьому стилі. Це прекрасні образи живих створення, які неодмінно мають свій характер і душею. Будь-який персонаж з колекції Tilda - це ціла історія створення, починаючи з вибору спеціальних тканин, фурнітури й обробки й закінчуючи оформленням цільного образа й аксесуарів.

Тканини для іграшок обов'язково бавовняні, але й на цьому не закінчується їхня унікальність. Текстиль для м'яких іграшок м'який і податливий, що дозволяє шити мініатюрні предмети одягу, створювати обручку й будь-які оформлення, і при цьому виробу й тканина лягають саме так, як задумав автор. Розцвічення таких заготовок ніжна й непомітна, нібито бабуся дістала зі скрині свої старі запаси - романтичні й приємні на дотик і на око. Автор розробила вже безліч дізнаватися колекцій на різні тематики: весняні новорічні, квіткові, японські, класичні сюжети, клітинки, горох і т.д

Усе для ляльок Tilda купити можна й у наборах і поштучно, у рулонах або відрізах. Для того, щоб пошити іграшки Тильда, ми пропонуємо оригінальні набори Тильда для створення романтичних ангелів, символічних кроликів-зайчиків, ягничок, феечек. А книги з викрійками й покроковими інструкціями допоможуть створити велика різноманітність виробів у цьому популярному стилі, які чудово прикрасять будь-який інтер'єр, послужать коштовним подарунком дітям і не тільки.

На додаток до основних матеріалів, можна підібрати стильні аксесуари для творчості й декорування: стрічки, ґудзика й інший дрібний декор для ляльок і купити все для ляльок Тильда.