Пластикові прикраси для скрапбукінгу в Києві купити в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Пластикові прикраси

Пластикові прикраси

Прикраси для скрапбукінгу - це саме ті милі дрібнички, з яких і створюється загальне враження й зачарування будь-яких проектів. І чому цікавіше і оригинальней будуть такі доповнення, тем і захоплюючим буде в результаті готова робота.

Немаловажним пунктом при виборі додаткового декору є значеннєве й органічне уплітання таких деталей у загальний ідейний зміст. Тому й виробники товарів для скрапбукінгу підбирають різні папери й елементи для оформлення в одній колекції, тим самим спрощуючи роботу майстрів скрап виробів.

Пластикові полімерні фігурки - дуже гідні прикраси для оригінальних робіт. Полімерні рамочки й куточки, троянди й крамнички створюють ефект натуральних предметів, що і є коштовним у добутках такого типу. Такі фігурки якісні доповнення для листівок або альбомів, гідні декоративні предмети для панно й віночків, оригінальні матеріали для оформлення скриньок або інших виробів.

Щоб прикріпити пластикові фігурки, необхідно приклеїти їх на двосторонній скотч або ж за допомогою пістолета з гарячим клеєм, клейовими крапельками або іншими клейовими матеріалами. Підібрані по стилю в одній колекції, їх легко компонувати з іншими декоративними доповненнями в одному виробі. Різнобарвні пластикові квіточки вже йдуть із клейовою основою, що обов'язково полегшує роботу рукодільниць по закріпленню такого декору на підставі.

Купити полімерні пластикові фігурки для скрапбукінгу, листівок і альбомів можете в нашому магазині АРТЛАВКА, де Вас приємно здивує різноманітний асортименти таких товарів, якісне обслуговування й приємні ціни. Без сумнівів, скрапбукінг-напрямок досить захоплюючий і швидке, що розбудовується, а ми розбудовуємося разом з основними тенденціями в різних напрямках творчості!

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники