Фарби для хобі й декору купити в Києві в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Фарби для хобі й декору

Фарби для хобі й декору

Олійна фарба Rosa Studio 45мл, #511 Лимонна
Rosa (Україна)
75,00грн.
Набір олійних фарб Oil Color Rosa, 12х20мл
Rosa (Україна)
596,00грн.

У творчої людини часто виникає питання де купити фарби для хобі й творчості. У нашому магазині Артавка завжди можна підібрати потрібні матеріали для творчості й одержати потрібну консультацію. Гарні ціни на акрилові й інші фарби обов'язково радують покупців, тому ми співпрацюємо з Вами вже багато років. Фарби для хобі ми пропонуємо різні, а підібрати їх допоможемо залежності від заданої мети, від того, що Ви прагнете створити, прикрасити або оформити.

Незмінно от уже кілька років лідирують матеріали на основі акрилових барвників. Такий вид підходить для широкого переліку захоплень. Ними користуються для художнього розпису по полотнах, для прикраси й розпису на картоні або тканині,склі, кераміці, металі, пластику. Майстрині найчастіше застосовують акрил у техніці декупажу й декорування різних дерев'яних основ. Виходять гарні комоди, фоторамки, скриньки, дерев'яні браслети, намисто, набори для кухні, вітальні, подарункові сувеніри. Для прикраси великих предметів інтер'єру також застосовується акрил. Популярність він завоював не даремно - швидко сохне, має більшу палітру основних і допоміжних кольорів, які відмінно змішуються як між собою, так з додатковими медіумами, структурними пастами, дрібними блискітками, флоком, піском. Такий матеріал для творчості не має неприємного запаху, легко покривається захисними лаками, має ясркаву палітру кольорів, не змінюють колір і не вигорають на сонці.

Готові фарби із блискітками підходять для створення яскравих святкових декорацій, мають насичені кольори, високу якість, зручні баночки. Спрей використовують для прикраси на різних площах, із трафаретами, на тканинах і інших поверхнях. Об'ємні матеріали допомагають декораторам створювати фактурні об'єкти на предметах інтер'єру й художніх творах. Якщо Ви не знаєте яку купити фарбу для декору, звертайтеся до нас, ми завжди допоможемо з вибором, запропонуємо відповідний варіант і порадуємо низькими цінами в нашому магазині АРТЛАВКА в Києві на метро Дарниця