Матеріали для весняного й великоднього декору купити в Києву й Україні на сайті АРТЛАВКА.
Головна › ВЕСНА/ВЕЛИКДЕНЬ

ВЕСНА/ВЕЛИКДЕНЬ

Свято Великодня українці, а також православні усього світу, очікують з нетерпінням і вірою у дива. Це той час, коли кожен задумується над вічним, над тим, що насправді важливе. Період канрантину кожному з нас показав, що нічого немає важдивішого, ніж сім’я, родинне тепло та затишок в домі.

Великодній декор оселі

Звісно, кожна господиня дбає про оселю, щоб кожний куточок випромінював спокій, радість і святкову атмосферу. Тому потрібно в очікуванні такого великого дня приготувати великодній декор для прикраси будинку вчасно, щоб вистачило часу на підготовку смачних страв до свята. Відомими символами Великодня завжди вважалися оригінально задекоровані і прикрашені великодні яйця, весняна зелень, курчата і кролики, а також цікаві інтер'єрні прикраси. На додаток до декорацій радимо придбати такі популярні товари для декорування: декупажні серветки і карти, акрилові фарби і лаки, металеві заготовки для створення декору, гофро папір, сизаль, скляні тарілки, вази, кольорове пір’ячко і багато іншого.

Товари для писанкарства 

Особливу увагу і час в українці приділяли написанню традиційних писанок. Для цього беруть справжнє куряче яйце, спеціальний писачок для писанок, анілінові барвники і творять власні обереги на цілий рік. У підготовці до великодніх урочистостей господині особливу увагу приділяють своєму будинку, і намагаються наповнити його теплом, створити затишок і зберегти від всього поганого за допомогою символічних оберегів.

Дитячі товари до Великодня

Для створення інтер'єрних декорацій умільці роблять декоративні віночки і прикращають його квітами, зеленню, великодніми символами - кроликами, декоративними крашанками, квітами, кулями з ротангу Кожній дитині хочеться брати участь у великодніх приготуваннях поряд з дорослими. Довірте діткам декорування пінопластових або дерев'яних яєць, зробіть разом кошик для пасхальних страв з картону або сизалі. Разом можна створити сувеніри для гостей і рідних - прикрасити пластикові роз'ємні яйця і наповнити їх солодощами та сувенірами. Великдень - дуже урочисте і чарівне свято для кожної православної родини, тому готуються до нього заздалегідь з особливим настроєм і побажаннями Добра, Миру і Відродження.