Чіпборди, теги, стікери для скрапбукінгу в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Чіпборди / теги / Стікери

Чіпборд

 Прекрасним доповнення до будь-яких робіт у техніку скрапбукінгу, декорування, декупажу й т.д - служать гарні мініатюрні листівочки на різних видах паперу й картону

 Чіпборди виконані на дуже щільному картоні, який при згинанні не мнеться, а ламається. Такі чіпборди можна навісити на подарункове впакування, прикрасити листівку або сувенір. Чіпборди також бувають на клейовій основі - що дуже спрощує роботу, потрібно всього лише зняти паперовий шар і можна легко приклеювати чіпборд на папір, картон і т.д.

Міні- теги - мініатюрні листівки на дизайнерському нещільному картоні, які також є декоративним доповненням будь-яким дизайнерським роботам, можуть служити як аркуші блокнота для записів.

Стікери з кольоровими картинками на основі натуральних тканин- прекрасне доповнення до заданих колекцій паперу. Такі сатинові або лляні тканинні стікери легко приклеюються й прикрашають листівки, заготовки, альбоми й інші вироби. Тканинні наклейки підходять для прикраси не тільки скрап-виробів, але і ємності для зберігання, скриньки й коробочки. Предмети, декоровані стікерами можна зберігати в холодильнику, тому Ваші баночки із Джет буду неймовірно красиво й надійно прикрашені.

Термостікери - клеяться за допомогою предметів, що нагріваються. За допомогою гарячої праски термостікер можна приклеювати на різні поверхні, не тільки на скрап-папір або картон, але й на тканину. Яскраві елементи - додатковий декор, який неодмінно додає шарму й зачарування Вашим роботам. Декоративні прикраси можна приклеїти в центрі листівки, при цьому закцентувати увага на головному елементі, або розташувати як додаткову прикрасу разом з іншим декором, стрічечками, декоративними брадс, куточками, рамочками, квіточками, бусинами й тд. для того, щоб приклеїти термостікер, виріжте, що сподобався Вам дизайн, розташуєте на поверхню, покладете зверху тонку тканину, поставте праску, розігрітий до 140-160С на 10-30сек. Після цього зніміть верхню захисну прозору плівку й декор готовий.

Зручною деталлю таких милих прикрас є те, що дизайнери заздалегідь підібрали їх відповідно до інших стильних штучок і навіть починаючому майстрові в техніку скрапбукінгу не важко буде зібрати потрібну композицію з паперу й обробки, так, щоб це було гарне й гармонійно, оригінально й захоплююче. 

Купивши стікери, чіпборди, або теги, у Вас є можливість створювати велика кількість робіт, тому що ці предмети звичайно можна купити в наборах в одній тематиці. Купити термостікери можна в нас у магазині або відразу ж на сайті, з доставкою по Україні й Києві.