Cухоцвіти натуральні для флористів: колоски, листи, гілки, шишки, лагурус, пшениця
Головна › Cухоцвіти

Cухоцвіти

Сухоцвіти - натуральні листи, гілки, плоди, колосся, ягоди й інші натуральні матеріали, які висушені й можуть зберігатися тривалий час. Перевага природних матеріалів, які відбирають флористи для засушування це схоронність не тільки акуратного виду, але і яскравого кольору.

Купити сухоцвіти в Києві

можна на будь-який смак. Флористи й дизайнери дуже часто використовують сухі виріб для створення ікебан, букетів, флористичних композицій для прикраси інтер'єру, оригінальних панно, квіткові колажі, живі картини із сублімованого мохів. На сьогоднішній день використовувати такий декор дуже модно й актуально.

  • Декоратори прикрашають весілля, оформляють фотозони і майданчики для відпочинку колоссями, різнобарвним лагурусом, висушеними гілками, у хід іде кора, мохи, ковила, колоски пшениці, самшит, бутони квітів, троянди, квіти гортензії, амарант і навіть солома.
  • Для декору кабінетів, офісів, номерів у готелях, залів у ресторанах також активно застосовують такий декор.
  • Для зимового декору в оформленні новорічних вінків, букетів, прикрас на святковий стіл використовують такі природні матеріали як шишки, перчики, часточки апельсинів, яблук, палички кориці й суцвіття кардамону. Вони не тільки красиво виглядають але й ароматно пахнуть, привносячись нотку затишку в зимовий простір.

Купити сухоцвіти натуральні просто можна на сайті artlavka.com.ua або приїхавши в наш магазин у Києві по вул. Попудренко.

Догляд за сухоцвітами

У догляді за такими виробами потрібно бути акуратними, не мочити, здувати пил пилососом і вони прослужать вам багато років. Для додаткової прикраси й захисту їх можна збризкати лаком для волось, а також тверді виробу можна прикрасити акриловими фарбами, блискітками й тд.