Килимок для різання, ножі для паперу, ножиці в Києву й Україні на сайті АРТЛАВКА. Низькі ціни!
Головна › Ножі, ножиці, килимки монтажні

Килимок для різання, ножі для паперу, ножиці

Якщо Ви часто працюєте з такими матеріалами, як картон, папір, пластик, фольга, тонкий метав, рекомендуємо купити спеціальний килимок для різання, а до нього Ви можете купити макетний ніж. Ці інструменти будуть справжніми помічниками, які неймовірно полегшать роботу. Детальніше ...

Тим, хто займається творчістю в таких напрямках, як скрапбукінг або кардмейкінг, квіллінг або декор, де часто доводиться вирізати дрібні елементи, варто подумати над вибором якісних інструментів.

Ніж для паперу

- один з основних! Ним можна відрізати рівні лінії, для чого скористайтеся металевою лінійкою. Ножі мають спеціальні змінні насадки, які легко заміняються, металева прогумована ручка зручна й надійна у філігранній роботі. Звичайно ж необхідно пам'ятати про акуратність у процесі різання, тому що леза дуже гострі.

Килимки для різання

паперу або картону допоможуть зберегти Ваше робоче місце й сприяють якісній роботі. Килимок самовідновлюваний, прослужить довго, якщо Ви будете змінювати місця порізів. У магазин АРТЛАВКА у Києві можна купити прозорий килимок для різання, від також може самовідновлюватися і дуже зручний в роботі, завдяки тому, що просвічується. Килимки й ножі є в наявність німецькі й китайські екземпляри. 

У будь-якому виді рукоділля придадуться ножиці. У нас можна купити ножиці для рукоділля різні по призначенню. У наявність ножиці для дрібних деталей, для шиття, спеціальні ножиці для лівші, набори й з фігурними лезами, приклади для дитячої творчості й квілінгу, скрапбукінгу. Також є спеціальний циркульний ніж, і ножиці з титановим покриттям, які дуже довго служать і легко ріжуть.