Інструменти для квілінгу купити в Києві в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Інструменти для квілінгу

Інструменти для квілінгу

Немає жодного товару в цьому розділі.

Техніка квіллінг – нескладний, але вимагає уважності й посидючості процес, освоїти який можна в будь-якому віці всього за кілька практичних занять.

Перевагою квілінгу є те, що розкішний фактурний візерунок, який можна використовувати для декорування картини, фоторамки, ялинкових іграшок, подарункових упакувань і інших предметів, можна відтворити з підручних предметів.

Усе, що буде потрібно для створення ексклюзивного шедевра, це кольорова або газетний папір, гарний клей і правильні інструменти для квілінгу.

Не дуже давно єдиним інструментом для таких цілей була звичайна швейна голка або зубочистка, однак з їхньою допомогою практично неможливо додати деталям ідеальну однакову форму, а якість готового візерунка залежить саме від цього.

На щастя для рукодільниць, сьогодні можна купити інструмент для квілінгу в спеціалізованих магазинах, важливо тільки підібрати по-Справжня якісний варіант.

Популярні інструменти для квілінгу

• Лінійка, що дозволяє робити круглі деталі однакового діаметра;

• Інструмент для тиснення зі зручною дерев'яною ручкою, завдяки якому можна накручувати довгу паперову смужку на тонку основу;

• Шаблон, який дозволить зробити деталь у формі кола, квадрата, серденька, краплі, півкола й інших фігур;

• Пінцет, самий популярний інструмент для квілінгу, дозволяє закріплювати на макеті особливо дрібні й тонкі деталі візерунка, наприклад, пелюстки квітів або крила метеликів;

• Макетний килимок для майбутнього виробу;

• Гострі ножиці для паперу;

• Металеві шила й трафарети для додання кожної деталі майбутнього добутку ідеальної форми, нових ідей по техніці квіллінг, інструменти для закріплення деталей на основу.