Купити фарбу контур універсальну для декору в магазині Artlavka.UA
Головна › Фарби-Контури

Фарби-Контури

Фарби у вигляді контуру неймовірно зручні в застосуванні й користуються великою популярністю серед декораторів і дизайнерів. Усім рукодільницям вони по душі. Адже ними дуже легко працювати. Тоненький наконечник і тюбик у формі широкої ручки, який потрібно всього лише злегка притиснути й відразу можна легко ним малювати. Ви можете створювати будь-які візерунки, будь то крапка або лінія, пряма або хвиляста, пунктир або кружечок. Тільки від Вашого бажання залежить результат.

  • Сфера застосування таких матеріалів досить широка, не даремно їх називають універсальними. Варто купити фарбу контур один раз, і Ви легко зможете прикрашати будь-які поверхні.
  • Як основа підходить папір, картон, скло, пластик, кераміка, глина, метал, тканина. Погодитеся, з таким помічником легко створювати декор на будь-якому виробі. Купити контур у магазині АРТЛАВКА в Києві можна різних кольорів, до того ж є варіанти із блискітками, перламутрові, неонові, 3D, які красиво збільшуються в обсязі при нагріванні.
  • Особливу увагу заслуговують контури з ефектом перлів. Їх наносять точково, у результаті чого залишаються крапельки, що дуже нагадують перли.

Таким декором прикрашають листівки, альбоми й подібні вироби в техніку скрапбукінг, привносять оригінальність виробам із тканини - сумочки, капелюшки, гаманці, оформляють келихи, чашки, вази. Дітям теж дуже подобається малювати такими контурами. Валентинки, листівки до різних свят - усе це легко розмалювати й оформити. Для того, щоб купити фарбу контур Ви можете заглянути до нас у магазин АРТЛАВКА, що в 5 хвилинах від метро Дарниця або ж зробити замовлення по інтернету.