Купити картини по номерах недорого на полотні Київ у магазині АРТЛАВКА
Головна › Картини по номерах

Картини по номерах

Ми завжди раді зайнятися творчістю, але що робити якщо не завжди виходить гідний результат, яким можна насолодитися й похвастатися. Часто складно намалювати контур або сюжет, не завжди виходить поддобрать потрібні кольори, зробити гарний перехід і насиченість кольорів, та й окомір іноді підводить. Не варто зневірятися! У такому випадку актуальними будуть картини по номерах. Детальніше ...

Що ж таке картини по номерах.

На полотні зображений контур малюнка й ідеально підібрані колірні комбінації. При цьому кожний відтінок має свою цифру. І такий же номер є на готових фарбах. У підсумку Вам не доводитися довго мудрувати, варто лише акуратно наносити фарбу на окремі ділянки на полотні, звіряючись із колірний схется, при цьому плавно з'єднуючи всі елементи в загальну картинку.

Розфарбування по номерах (цифрам) дуже захоплюють починаючих художників, діток, і студентів своєю доступністю й зручністю в роботі.

Де купити картини по номерах в Україні?

В інтернет-магазині АРТЛАВКА на Дарниці ми пропонуємо багато варіантів для малювання. Є зразки в гарних картонних подарункових упакуваннях, такий варіант буде прекрасним подарунком художникам, школярам, студентам.

Якщо Вам упакування не так важливе, є набори з усім самим необхідним і за ціною буде недорого. Наш магазин перебуває в Києву, тому є можливість самовивозу або можна замовити доставку по Україні й кур'єра по Києву.

У даних комплектах враховане все, що потрібно для виконання такої творчої роботи - полотно, добірка арилових фарб із цифрами відтінків, приклад готової картинки в кольорі, схема для розфарбування з нумерацією. А також художня пензель. Для роботи варто підготувати стаканчик з водою, серветки, ну й не забудьте про робоче місце.

Ми пропонуємо купити всілякі тематики за відмінною ціною: квіткові візерунки, мальовничі куточки різних міст, молодіжні сюжети, образи тварин, птахів, стильних луків для підлітків, натюрморти й пейзаж, колаж і фентезі. Зануртеся в мир творчості, повірте, такі подарунки не залишаються порошитися на поличці, а неодмінно йдуть у справу. Бажаємо Вам приємного творчого проведення часу, а ми будемо радувати вас новинками.