Купити мозаїку з доставкою по Києву-У магазині АРТЛАВКА
Головна › Мозаїка

Мозаїка

У справі декорування й прикраси різних виробів у хід ідуть різні матеріали. Мозаїка - маленькі кольорові плиточки часто використовується для декору оригінальних інтер'єрних предметів. Такі плитки бувають різними як за формою, по складу так і по призначенню, по застосуванню. Детальніше ...

Справжня арабеску для зовнішніх робіт відрізняється високою якістю матеріалу. Декоративна застосовується для декору таких предметів у будинку або студії: дзеркала, скляні двері, фоторамки, рами для дзеркал, вазони й вази, тарілки й декоративні чашки. Для таких цілей у нашому магазині можна купити мозаїку прозору або скляну, матову або з малюнком, під мармур або із блискітками. За формою є теж кілька варіантів: овальна й кругла правильної й неправильної форми. Квадратні шматочки можуть бути різних розмірів, колоті або пластикові, литі. Скляна, наприклад, дуже красиво виглядає на скляних виробах.

Для приклеювання рекомендуємо купити спеціальний клей для мозаїки. Звичайно ж ви можете купити звичайний клей за будь-якою ціною й у будь-якому магазині, але гарантувати стійкість і довговічність Вашій роботі не доводиться. Коли орнамент приклеєний, шви необхідно заповнити, для цього використовують затірку для мозаїки, яку затирають за допомогою поролонової мочалки. Для тих, хто творить у цій техніці складання вигадливих візерунків придадуться і й інструменти. Купити інструменти для мозаїки запрошуємо в магазин АРТЛАВКА в Києву на Левом бережу, що зовсім поруч із метро Дарниця. Спеціальні щипці, клей, затірка й великий вибір мозаїки порадує Вас. Ну а якщо Ви шукаєте певні відтінки або колір, можете вибрати по каталогу в інтернет магазині artlavka.com.ua. Так ви можете зробити замовлення по Україні або для самовивозу. В асортиментах є набори різних відтінків 5х5 см, 10х10см, а також набори для початківців.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.