Заготовки основи для декоративних віночків в Україні від магазину АРТЛАВКА.
Головна › Заготовки для віночків

Заготовки для віночків

Гарний інтер'єрний віночок, зроблений своїми руками - не тільки декоративний предмет, але й сильний амулет для будинку.

Здавна багато культур прикрашають двері новорічними, великодніми, любовними й простими віночками на щодня.

Декоративний вінок заготовка може бути різним - на металевому Каркаси, з ротанга або соломи, зі штучних матеріалів.

Вінок на двері можна декорувати різними прикрасами й декором.

Для весняного віночка актуальними будуть ніжні первоцвіти або яскраві квіти, зелені гілочки, листи.

Великодні вінки на двері прикрашають за допомогою мішковини, із символами весняного відродження природи - зеленою травичкою й гілками верби, кошикам з декоративними (пінопластовими) писанками, штучними курочками й півниками, квіточками, доповнити обробку інтер'єрного віночка можна за допомогою стрічок, світлин, символічних підвісок і декоративних фігурок.

Рождественський віденок на двері своїми руками по повір'ях робиться для того, щоб добрі сили звернули увагу на будинок, і обов'язково прийшли до хазяїв у наступаючому році щастя, любов і благополуччя, а погані сили обійдуть такий будинок стороною. Символічними засобами для створення зимового різдвяного або новорічного вінка служать ялинові гілочки, бантики-шотландки або червоні бантики, ялинкові іграшки, стрічки, сухофрукти, колоски, камеї й камені.

Віночок на День Валентина буде приємною прикрасою й подарунком. Прикрасити його не складно. Символи любові - серденька можна виконати з різних матеріалів - папір, Крепон, фетр, сизаль. А також прикрасити червоними стрічками, валентинками, гірляндами із сердець і т.д.

Будь-який віночок на двері можна прикрасити яскравими гілочками з ягідками, стрічками, бантиками, не забудьте вплести записки з побажаннями, і вони точно збудуться.

У декоративний віночок можна також додати свіжості й аромату, уплести палички кориці, сушені шкурки апельсина, додати мішечки із сушеними травами .

Створюючи свій оригінальний віночок для будинку своїми руками, тільки Ви вирішуєте якими йому бути, який настрій дарувати домашнім і гостям, тому творите із задоволенням і робіть своє гніздечко затишним і гарним.

А купити заготовки для віночків, декор для прикрас завжди можна на нашому сайті й у магазині АРТЛАВКА в Києві, по вул. Попудренко, 28/12.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.