Гілочки декоративні для декорування в Києві в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Гілочки, ягідки

Гілочки, ягідки

Декоративні гілки і ягідки застосовуються рукодільницями в різних сферах декораторської майстерності. Такі штучні ягоди нагадують натуральні, настільки якісно й акуратно вони зроблені. В асортиментах Ви зустрінете червону калину й глянсові желоді, ожину й малину, гілку чорної горобини й смородину.

Для оформлення зимових композицій у нас можна купити штучні гілки з ефектом інею. Такі ягідки в морозному обсипанні прекрасно виглядають на новорічних і різдвяних інтер'єрних віночках, зимових листівках і ікебані. Гілочки і ягідки популярні при створенні віночків і ободків. Дротова основа, з якої створені ці приклади зручно моделювати або згинати, можна відламувати необхідну довжину й кількість бутонів або ягід. Разом зі штучними квітами й тичинками, такі гілки створюють імітацію натуральних рослин. Віночки в українському стилі часто роблять із використанням гілочки чорної смородини або калини, із блакитними й жовтими ягідками.

Весільні композиції - ще один напрямок, де активне застосовують акрилові гілочки з перловими бусинками або прозорими камінчиками. Техніка скрапбукінгу також не обходиться без того, щоб впроваджувати ці милі вироби. Купити гілочки і ягідки можна в нашому магазині, де є великий вибір таких товарів разом із супутніми матеріалами для створення будь-яких композицій. Для роботи Вам придадуться заготовки для віночків, флористична стрічка, пістолет із силіконовими стрижнями для приклеювання будь-яких матеріалів. З вибором товарів Вам завжди допоможуть наші консультанти, які люб'язно проконсультують Вас у будь-яких складних або простих питаннях, які виникнуть при виборі товарів або визначенні техніки виконання. У магазині АРТЛАВКА завжди великий вибір і низькі ціни, безліч новинок і спеціальних пропозицій. У нас завжди швидка доставка й відправлення по Україні. Творить із задоволенням разом з АРТЛАВКА.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники