Прищіпки декоративні для скрапбукінгу фото
Головна › Прищіпки декоративні

Прищіпки декоративні

Декоративні прищіпки - просто чудовий матеріал для різного декору. Ці маленькі дерев'яні пріщепочкі - часто підходять у якості власників для фото в оформленні дитячих свят, добірок фото на день народження й весіллю. Відмінно вони виглядають на весільних декораціях або новорічному оздобленні кімнат і інших приміщень.

Така популярна техніка скрапбукінг ніяк не обходиться без мініатюрних прикрас. Їхнім досить активно використовують коли роблять листівки своїми руками, альбомів, оригінального подарункового впакування. Просто підвісьте фото на мотузочці або шпагаті й влаштуйте авторську виставку для іменинника або давніх друзів, також можна вивісити сімейні кадри. У магазині АРТЛАВКА найбільший вибір, у нас є не тільки різні кольори, але й кілька розмірів.

Гарним доповненням служать принтовані приклади - із серденьками, із сонечками, метеликами або іншими фігурками.

Новорічні прищіпки - актуальні в зимові свята для створення новорічного декору, оформлення подарунків і сувенірів. Олень, Дід Мороз, пінгвін, ялинка - без цих символів ніяк не обійтися в передноворічній підготовці. У нашому магазині багато прінтована екземплярів, різнобарвних, з фігурками.

Мініатюрні дерев'яні прищіпки - фаворити в це темі, адже вони так нагадують більші натуральні й від цього ще стають ще миліше. Функціональність їх ні скільки не страждає, якісна пружинка втримує листочки, картон, фото й інші не важкі предмети.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.