Graphmaster купити в Україні Київ -Artlavka.UA
Головна › Маркери Graphmaster

Маркери Graphmaster

Спиртової маркер від Німецького виробника Graphmaster відомий у колі художників і декораторів, як гарний, надійний і зручний інструмент для роботи. Детальніше ...

Серед безлічей переваг можна зробити акцент на головних:

  • спиртова основа - не линяє, не вигорає, не змивається. Можна малювати як на вологій, аналогічно так і на сухій поверхні.
  • величезна палітра - більше 100 відтінків дозволяють створювати найкрасивіші малюнки, скетчі, графічні замальовки, проектні роботи, листівки, альбоми
  • 100% гарантія німецької якості. Будьте впевнені, з таким гідним інструментом Ви зможете працювати довго й собі на втіху без непередбачених сюрпризів у роді швидкого висихання чорнила або невідповідності квітів.
  • двосторонній маркер має два різні наконечники. З однієї сторони широкий і плоский 7мм, а зі зворотної - круглий, діаметром 0,8мм. Різні наконечники застосовуються для різних цілей. Більш широкий для замальовки тла, при створенні великих написів, а вузький - універсальний для будь-яких художніх технік.
  • Відмінне співвідношення ціна-якість.
  • Усі кольори зазначені на ковпачку, що досить зручно в роботі.

Де купити маркер Graphmaster у Києві?

Ви можете купити набір або поштучно будь-який маркер Graphmaster по найкращій ціні в Києві. Вони набагато дешевше, чим аналоги Copic які теж можна купити в магазині АРТЛАВКА.

Виходячи із усіх преимущест, ми рекомендуємо даний товар тим, хто тільки починає малювати маркерами, і тим, хто пробував інші аналоги. Ви точно не пошкодуєте про придбаний товар і будете радувати себе й близьких оригінальними малюнками, манга, скетчами й листівками.

 

Фільтр
Комплектація
Ціна
  •  —  грн.