Серветки для декупажу в Києві купити в магазині АРТЛАВКА. Декупажні серветки.
Головна › Cалфетки декупажні

Cалфетки декупажні

Коли Ви тільки починаєте займатися Декупажем, Вам швидше за все захочеться спробувати зробити невеликий виріб з мінімальними витратами. Для цього знадлобиться будь-яка невелика заготовка й також на допомогу приходять звичайні столові серветки. Такі матеріали для творчості вже давно використовуються у всій Європі й не тільки. Вони мають безліч своїх переваг. Детальніше ...
  • Насамперед ця велика різноманітність малюнків і сюжетів, які можна зустріти на таких серветках. Серед популярних тематик - маки, ромашки, лаванда, трави, орнаменти, відомі столиці, вантажні малюнки, стародавні сюжети, картинки для дитячих тем, ніжні візерунки, рослинні сюжети, казкові птахи й тварини, сади, фрукти, городин, спеції, безліч сюжетів на різдвяну й новорічну тематику, а також великодні зайчика, курочки, яйця й курчата.
  • Невисока ціна - ще одна перевага даного товару. Так на невелику суму можна купити декупажні серветки в Україні, і цілу купу різних аркушів для таких аплікацій. Такі матеріали - відмінна основа для дитячої творчості. Дитинки з більшим задоволенням прикрашають скриньки й комоди, роблять оригінальні ключниці й склянки для канцелярії.

Ми радимо купити декупажні серветки гарної якості в магазині АРТЛАВКА на Лівому березі в Києві, що всього в декількох хвилинах ходу від метро Дарниця.

Як зробити рівний малюнок без складочок. Отут можна користуватися різними техніками: технікою нанесення за допомогою файлу, або класичне приймання, з якого починають багато рукодільниць. Нижче ми розповімо як зробити декупаж за допомогою декупажних серветок:

  1. Після того, як обраний сюжет, потрібно зняти два верхні шари й залишити тонкий шар безпосередньо з малюнком.  Зверніть увагу! новачкам, та й досвідченим майстрам слід розділити більші сюжети на трохи маленьких, так і працювати буде легше й розрівнювати сюжет буде зручніше без утвору зайвих складочок, які часто заважають загальному виду.
  2. На попередньо пофарбовану або ґрунтовану заготовку - де підходить будь-який виріб з рівним поверхневим шаром прикладаємо малюнок і дивимося на його розташування, яке нам подобається найбільше.
  3.   Для роботи ми використовуємо клей, лак або клей-лак для серветкової техніки. Вони найчастіше на водній основі, взаємно доповнюють один одного.
  4. Декупаж із серветок робиться пензлем плавними мазками від центру до країв, акуратно випускаючи повітря з-під серветочки.
  5. Після висихання декупажного клею заготовку покриваємо ласий. Для тих виробів, яким необхідний блиск і яскравість квітів, пріоритетними будуть акрилові лаки із глянсовим блиском, а для виробів у вінтажному стилі, яким потрібні більш приглушені кольори й блиск не потрібний, застосовуються сатинові й матові лаки.