Набір паперу для скрапбукінгу - купити Київ Україна
Головна › Набори паперів

Набори паперу для скрапбукінгу

Чому часто вигідніше купувати набір паперу для скрапбукінгу?

  • Насамперед - це ціна, адже набором завжди виходить дешевше й Ви зможете заощадити ще і на приємні дріб'язки й такий завжди потрібний декор для обробки.
  • По-друге набір - це авторськи продумані добірки по художньому стилю й колірній палітрі, кожний окремий листик обов'язково гармонізує з іншими з колекції, тому й створювати будь-який проект простіше, коли можна купити набір паперу для скрапбукінгу й декор із цієї ж колекції. Також щільність паперу буває різна, про що не треба турбується, здобуваючи комплект.
  • По-третє, розміри паперу в наборах бувають різними, як стандартними 30 30 см, так і поменше 15 15 см, 20 20 см і інші.

Скрапбукінг - чудесне захоплення, цікаве проведення часу, прекрасний привід втілювати будь-які мрії й задуму, радувати себе й близьких цікавими роботами.

Скрап-Папір відмінної якості застосовується в різних техніках і у різних проектах: оригінальні листівки й вигадливі запрошувальні, фотоальбоми й фотоколажі оформлені в одному стилі, подарункові скриньки й конвертики, блокноти, записні книжки, обкладинки на паспорт, кулінарні книги, Шедоу-бокси, вітрини й т.д.

У нашому магазині представлена добірка з безлічі наборів. Тут і строката, і ніжна, і під старовину, і флористична, і в стилі ретро, стим-панк, дитяча, весільна...так чого тільки не побачиш на полках нашого магазину й на сайті.

Наш магазин скрапбукінгу в Києву АРТЛАВКА завжди радує потрібними товарами й інструментами для скрапбукінгу.