Текстурний кардсток для скрапбукінгу - купити в Києву Україна на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Текстурний кардсток

Текстурний кардсток

Текстурний кардсток - популярний матеріал у творчості. Картон, по щільності середнє між папером і щільним картоном. Щільність кардстока -216 гр/м 2.

Кардсток пофарбований, однотонний має гарну текстурну поверхню, чому й полюбився багатьма рукодільницями скрапбукінгу. Фактурна поверхня такого картону може імітувати різні натуральні поверхні: льон, бавовну, акварельний папір, апельсинову шкірку, дерево, і інші фактурні зображення.

Яскраві кольори крафт-картону дозволяють підібрати потрібний відтінок для будь-якого творчого проекту. Розміри аркуша відповідають стандартному розміру паперу для скрапподелок 30,5 х 30,5 см, тому такі аркуші досить зручно використовувати в якості сторінок, підкладок для фотоальбомів, як основу для листівок і запрошувальних. Можна декорувати скриньки й коробочки, робити подарункові коробочки й бонбоньєрки. Потерши аркуш злегка наждаковим папером, він здобуває злегка потертий зістарений вид, і служить чудесним доповненням до виробів у вінтажному состаренном стилі.

Як і безліч інших основних матеріалів для скрапбукінгу, текстурований картон не містить кислот і володіє архівними якостями, що неймовірно важливо для надійного збереження скрап-проектів на довгі роки. Для вирізання можна використовувати звичні інструменти, ножиці, машинки для вирубки й тиснення. Приклеювати за допомогою будь-яких клейових матеріалів: клей, пістолет, клей-олівець, клейові крапки, двосторонній скотч.

Купити кардсток можна в магазині АРТЛАВКА в Києву, а також замовити на сайті artlavka.ua або оформити замовлення по телефону.