Матеріали для декупажу купити в Artlavka.com.ua
Головна › Матеріали для декупажу

Матеріали для декупажу

Серветкова техніка завжди дається легко, коли в рукодільниці є можливість матеріали для декупажу купити саме ті, які забезпечать гарний результат. Нижче ми розберемо по поличках, без чого не обійтися в серветковій техніці, на що варто звернути увагу, а також розповімо, які товари для декупажу купити насамперед починаючим майстрам, а які з успіхом використовують досвідчені гуру цієї цікавої справи в Києві й на просторах України.

Детальніше ...

Для того, щоб приклеїти рисову серветку, звичайну карту або столову серветку, необхідно купити клей для декупажу. Зараз це зовсім не новий продукт і на полках магазинів товарів для творчості можна побачити різні пропозиції. Головною особливістю якісного клею є те, що він не повинен залишати ніяких пожовтілих плям, добре й надійно приклеювати будь-які паперові вироби, не мати поганого заходу. Для цих цілей підходить акриловий клей на водній основі. Ті, до вперше зустрічається з таким продуктом можуть спочатку дивуватися, що він виглядає небагато молочного відтінку, після висихання він обов'язково стане прозорим.

Лак на водній основі для декупажу відіграє важливу роль у завершенні роботи. Для невеликих виробів підійде й глянсовий і матовий акриловий. Якщо досвідчені майстри декорую меблі або складні роботи, отут можна використовувати й складні маслянисті лаки на різних основах, які володіють підвищеними захисними властивостями й надають виробам чарівний зістарений вид: це дамарний, яхтовий, гелевий. Варіант клей-лак відмінне пропозиції для такої творчості. Так можна заощадити й купити два продукти в одному.

Ґрунт для декупажу варто купити тоді, коли плануєте декорувати дерев'яні, металеві або скляні вироби. Усі вони вимагають попередньої ґрунтовки для того, щоб заготовка стала рівною й рівномірно пофарбованої. Ґрунт має високі кріють властивості, що відмінно заощаджує акрилову фарбу, якої наноситься Наступний тло. От і всі класичні матеріали для декупажу, які потрібно мати у своїй рукодільній комірці. Кожної з таких продуктів запрошуємо купити в магазині АРТЛАВКА в Києві, що на Лівому березі.