Набори для скрапбукінгу - купити Київ Україна
Головна › Набори для скрапбукінгу

Набір для скрапбукінгу

Набір для скрапбукінгу- дизайнерська добірка для творчості, скомпонована по певному стилю, де гармонійно сполучаються колірна гама паперу, малюнки з декором і оформленням.

Скрап набори завжди вітаються особливо рукодільницями, які тільки починають. Якість товарів звісно, має архівні властивості, вироби не втрачають своєї соковитості і яскравості згодом, що так важливо при створенні робіт для тривалого зберігання, якими й відрізняються вироби в цій захоплюючій техніці.

Набори можна купити різних розмірів: 30 30 см,а також 20 20 - прекрасна ощадлива альтернатива більшим варіантам. У такій колекції ті ж мотиви, от тільки в меншому розмірі, хоча іноді й буває тонше сам папір, хоча це зовсім не критично для створення виробів. Різні виробники завжди гарантують високе 100% якість оригінальної продукції.

Набори для створення альбомів

Такі комплекти містять, аркуші, декор, і заготовку для обкладинки. Відкриваючи сімейний альбом можна доторкнутися до історії, переглядаючи фото. Свято, вечірка, закінчення школи або весілля − моменти, що залишилися на світлині. А можна й доторкнутися до цієї історії й відчути її руками.

Інтернет-Магазин скрапбукінгу artlavka.com.ua пропонує вам таку можливість самим створити магічний мир візуальних відчуттів, до яких можна доторкнутися.

У нас знайдете не тільки набори паперів і металевих фішок, текстурних кардстоков, чорнила, стікерів, машинок для тиснення, металевих і пластикових прикрас, вирубка і набори спеціальних ножиців.

Прикрасьте ваш фотоальбом або зробіть подарункову листівку. Створіть особистий щоденник ваших дівочих секретів або приємні моменти проведеного часу з коханим. Зробіть світя яскравіше, а свої спогади цікавіше. Вирізуйте, клейте, збирайте історію своїми руками. Ваші друзі будуть у замилуванні від такого оригінального сюрпризу.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.