Альбом для скрапбукінгу купити Україна Київ магазин
Головна › Альбоми для скрапбукінгу

Альбоми для скрапбукінгу

Альбом для скрапбукінгу - основна заготовка для створення авторської фамільної реліквії, де будуть зберігатися самі яскраві моменти у фотознімках.Види альбомів для скрапбукінгу

Класичний розмір 30*30 см

Для тих творчих людей, хто певен у своїх силах і готовий зробити свій великий альбом, пропонуємо купити альбом для скрапбукінгу класичного розміру 30*30 см. Саме такий розмір самий популярний, такий виріб зручний перегортати. На сторінках легко можна скомпонувати декор і різні комбінації паперу. До того ж і класичний папір для скрапбукінгу йде саме в такому розмірі. У магазині скрапбукінг у Києву АРТЛАВКА є готові альбоми для скрапбукінгу із твердою обкладинкою й вклеєною аркушами, котрий залишається тільки наповнити своєю любов'ю, світлинами й соответсвенно оформленням.

Скрапальбом 20*20 см

Приклади поменше, теж гарний варіант, особливо для дитячих фото: 20*20 см, 15*25 см. Звичайно ж чим менший розмір, тим легше й швидше його можна оформити. Та й декоративних матеріалів піде менше, що відмінно заощаджує засобу й час.

Альбом для скрапбукінгу своїми руками

Якщо Вам не зовсім підходять заготовки із крафт картону й крафт паперу, Ви звичайно ж можете зшити його самі. Для такої роботи знадобиться не тільки вправність, але й необхідні інструменти й матеріали.У нашому магазині можна купити Палітурні і пивний картон для обкладинок, окремі аркуші різних квітів для вкладення. А також кільця, люверси, установник люверсів, надійний клей для фіксації й велика кількість самого нетривіального декору.

Незвичайні скрапальбоми

Рукодільниці часто роблять символічні екземпляри певної форми - у вигляді серденька на любовну тематику, у вигляді коляски для діток, у вигляді гітари для музиканта, у формі ялинки - для новорічних спогадів. А яка різноманітність форм використовують для неймовірної краси й ніжності весільних альбомів.

Воістину фантазія й оригінальні роботи завжди викликають несхований захват і розчулення. Хоча варто визнати, що роботи з нестандартними композиціями майстрові набагато більше, усе це вимагає певних навичок і фантазії. Але правда, воно того коштує. І зберігатися такі спогади будуть не один десяток років.