Квіллінг - усі матеріали для квілінгу купити у Києві від АРТЛАВКА.
Головна › Квіллінг

Квіллінг

Захоплююча й дуже популярна техніка створення вигадливих паперових виробів, які використовуються рукодільницями у різних напрямках. Найчастіше фігурки служать прикрасами в техніку скрапбукінгу й кардмейкінга для прикраси листівок і альбомів, фоторамочок і створення картин. Майстрині все частіше привносять свої оригінальні ідеї по створенню прикрас, філігранної біжутерії, оформлення текстилю й іграшок, ваз і весільних келихів, святкового оформлення. Техніка допоможе створювати практичні й корисні речі, серед яких кухонне начиння, посуд і багато інші предмети побуту, затребувані в кожному житловому об'єкті нерухомості.

Усе, що буде потрібно для настільки захоплюючого й цікавого заняття - нехитрий матеріал для квілінгу: двосторонні смужки паперу, інструмент для квілінгу, ну й допоміжні матеріали для оформлення візерунків: ножиці, шило, клей, картон або тканина для тла, яскраві декоративні прикраси будуть прекрасним доповненням.

Далеко не зайвим буде прояв під час роботи власної фантазії. Для багатьох шанувальників даної техніки цей вид творчості зміг перетворитися в повноцінне хобі, що дозволяє за допомогою паперу прикрашати листівки й створювати незвичайні аплікації. Акуратно скручені спіралі легко кріпляться за допомогою клею й пінцета на основі, яка складається з досить міцного картону. У нашому магазині купити все для квілінгу в Києву можна на будь-який смак і гаманець.

Для початківців у наявності є спеціальні шаблони, які дозволять швидко й просто розібратися з будь-якими тонкощами цікавої техніки.

Для того, щоб квіллінг купити, оформляйте замовлення, а також приходите до нас у магазин АРТЛАВКА в Києву.

Немає жодного товару в цьому розділі.