новорічне упакування для подарунків купити в Києву
Головна › Новорічне впакування

Новорічне впакування

Новорічне упаковка має не меншу значимість, ніж сам подарунок. Адже - це вже і є частина подарунка, так сказати вступ до нього. Вибираючи її, Ви вже заздалегідь вкладаєте своє відношення не тільки до того, що усередині, але й своє відношення до того, кому призначений подарунок. Отут уже вибір звичайно ж складний, але в той же час, коли є багато пропозицій, завжди можна визначитися із кращим варіантом. Купити новорічне пакування можна класичну з яскравих аркушів на зимову або святкову тематику, перев'язати стрічкою й прикрасити бантом.

На сьогоднішній день, усе більше молоді віддають перевагу стильній і практичній еко-упакування. Це паковування із крафт- паперу. У магазині АРТЛАВКА можна купити крафт пакети й крафт - папір не тільки різних розмірів, але й різних квітів.

Пакувальний папір

для Новорічних подаков - незамінний атрибут у створенні новорічного настрою. Вибрати обгорткові аркуші можна із всілякими малюнками. Сніжинки, звірята, єдинороги, квіти й візерунки. Для завершення  ми пропонуємо купити подарункові банти, мішковину й стрічки для оформлення подарунків.

Крафт - пакети

- прекрасна альтернатива для корпоративних подарунків, обрані в одній стильовій темі, їх можна індивідуалізувати або нанести логотип. Крафт - папір - дуже популярна в нинішній час. Так упаковують у стилі рустик, у сільському стилі, коли в якості фіксації служить звичайна натуральна мотузочка, а в якості додаткової прикраси може підійти мішковина, ажурні паперові серветки, штучні гілочки ягід, теги з написом і побажаннями. Такий вид обгортки, усе частіше зустрічається в оформленні букетів або сувенірів. Великий формат підійде найбільшого презенту.

Набори для впакування подарунків

- прекрасний розв'язок для того, хто прагне швидко й оригінально зробити обгортку, у такому наборі є все необхідне й різні типи паперів і декор і мотузку для перев'язки. Такі приклади є в декількох кольорах, так що можна підібрати потрібний відтінок.

Новий Рік - свято настрою й дива, звичайно ж краще до нього приготуватися заздалегідь!