Папір тишью пакувальна обгорткова цигаркова купити Київ і Україна
Головна › Папір тишею

Папір тишью

Папір тишью - універсальний матеріал для декораторів, дизайнерів, рукодільниць, флористів і просто тих, хто любить оригінально й стильно впаковувати подарунки й прикрашати свій будинок. Детальніше ...

Для чого використовується папір тишью?

Насамперед, це благодатний матеріал, який використовують як обгортковий папір або заповнення коробок, скриньок, ваз метою додати їм більш шикарний і святковий вид.До речі, також її називають цигарковою, через її тонкість і напівпрозорого виду. Також роблять квіти, кулі, помпони своїми руками. Адже з неї так легко зробити такі повітряні форми. Їх активно використовують для оформлення весільних декорацій, Дня народження або фотозон.

Де купити папір тишью?

Ціна в інтернет-магазинах звичайно різна, можна купити й оптом і по аркушу, усе залежить від потрібної кількості аркушів. В Україні можна знайти пропозиції від різних постачальників, так і різної якості. Магазин АРТЛАВКА, що територіально перебуває в Києві на Лівому березі, запрошує вас купити папір тишью 100% відмінної якості, при цьому за доступною ціною. У нас є й звичні кольори, так і перламутрові, металлики, золото й срібло. Німецька якість - застава впевненості в гідному результаті. Розмір аркушів звичайно 50*70см, щільність при цьому 20г/м2.

Фільтр