Тейп стрічка флористична для квітів будь-які відтінки, кращі ціни в магазині АРТЛАВКА!
Головна › Тейп-Стрічка

Тейп стрічка флористична

Флористична тейп-стрічка призначена для формування букетів, гірлянд, вінків зі свіжих квітів, трав, сухостою, гілочок і інших матеріалів природного походження. Вона додає міцності букету й може закріпити ушкоджене стебло, завдяки тому, що вона здобуває потрібну форму при обгортанні навколо галузей, якщо підібрати потрібний колір, буде практично непомітна. Популярна у весільному декорі.

Тейп стрічка користується попитом і в рукодільних майстрів. Намотана на паличку або стрижень, вона здатна імітувати стебло рослини, тому часте створення штучних квітів не обходиться без флористичної стрічки. З її допомогою зроблені із тканини, фоамірана або паперу пелюстки формуються в цільну квіточку, додаткова обмотка знизу імітує чашу квітки. Додамо сюди вже обмотане стебло й кілька листочків потрібного відтінку з того ж матеріалу, що й пелюстки, і одержимо готову квітку. Такі квіти можна поставити у вазу, прикрасити ними вінок або використовувати як реквізит для фотосесій.

Використання тейп-стрічки

необов'язково приховувати, іноді флористи використовують не тільки природні коричневі й зелені кольори для маскування, але й ті, які узгодяться з іншими квітами композиції, доповнюють рожевою стрічкою аналогічний відтінок бутонів або підкреслюють його, що сполучаються м'ятним (блакитним, жовтим...), повторюють білий колір мережив, гофробумага й інших елементів декору.

Де купити флористичну тейп стрічку в Києву, які кольори вибрати

Магазин АРТЛАВКА в Києві - це великий асортименти товарів для декораторів, флористів і рукодільниць. У нас можна купити будь-які кольори тейп стрічки.

Пропонуємо ще цікаві застосування для тейпленти. Наприклад, актуальне зараз художнє оформлення щоденників і блокнотів. Звичайно, для цього використовується декоративний скотч, але можна купити й тейп стрічку, це додасть вашій записній книжці оригінальності.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.