Фігурні ножиці для скрапбукінгу й декорування в Києві від АРТЛАВКА.
Головна › Фігурні ножиці

Фігурні ножиці

Фігурні ножиці - незамінні помічники в паперовій творчості й популярні в техніку скрапбукінгу зовсім недавно, але досить полюбилися всім без винятку. Адже тепер стало зовсім просто зробити філігранні сторінки для скрапальбома, створювати вигадливі листівочки з гарним мереживним краєм без особливих зусиль.

Така бюджетна пропозиція прекрасна підходить тим, хто прагне мати безліч варіантів, адже коштують вони набагато дешевше діркопробивачів або скрап-машинки для вирубки.

У нас представлені безліч варіантів розрізу, за допомогою яких можна вирізати листики з максимально наближеними до натурального краями, зиґзаґи, хвилі, ажурні візерунки із серденьками, пелюстками і ін.

Купити фігурні ножиці можна й для дітей, адже вони дуже люблять усе незвичайне й цікаве, а коли справа доходить до рукоділля, поривши дитячої фантазії вже не зупинити. 

Зверніть увагу, такі ножиці не підходять для тканини, а також для товстого картону. Якщо Ви прагнете, щоб інструменти прослужили довше, ріжте папір щільністю 130-160 г/м2. Пробуйте, експериментуйте й творіть із задоволенням!