Інтернет магазин рукоділля АРТЛАВКА - усі для рукоділля в Україні
Передплата на новині

Інтернет-Магазин АРТЛАВКА пропонує широкий вибір товарів для творчості в Києві та по всій Україні. У нас Ви завжди можете купити товари для хобі з 100% гарантією якості.

От уже більше 11 років ми зацікавлюємо Вас, дорогі друзі, до творчості й розвиваємося разом з Вами. Ми розвиваємося усі ці роки і кропітливо працюємо над тим, щоб підтримувати позицію лідера серед подібних магазинів.

Пріоритетними напрямками в нашому каталозі спочатку були матеріали для декупажу, дерев'яні заготовки, лаки, фарби, пензлі, полотна, серветки. З кожним роком ми розширювали наш асортимент, чітко слідкуючи за Вашими потребами й популярними новинками у світі хобі.

На сьогодні в нас можна купити товари для скрапбукінгу: папір, клей, усілякий декор, стрічки, ґудзики, натуральні прищіпки, перлини, альбоми, гілочки, квіточки, віночки.

  • Для тих, хто захоплюється ліпленням, ми пропонуємо полімерну глину й усі необхідні інструменти й фурнітуру.
  • Захоплених валянням, ми радуємо вовною різних кольорів.
  • У наш інтернет-магазин хобі, що на Лівому березі, часто заглядають клієнти в пошуках де купити товарів для художників. Тут є полотна, пензлі, професійні маркери (Copic, Deco Color), папір і альбоми для художників, мольберти й олівці, олійні, акрилові й акварельні фарби.
  • Фарби, що світяться, флюід-арт й аквагрим - актуальні новинки для творчості дорослим і дітям.
  • Товари для писанкарства - писачки, барвники - завжди актуальні у весняний період.
  • Усе для свята. Кульки з гелієм, упакування для подарунків, свічі, подарунки й сувеніри.

Новорічний декор - яскравий, оригінальний для самих неймовірних виробів ви можете купити як у магазині так і онлайн.

Якщо Ви прагнете зайнятися оригінальною технікою - ебру малювання на воді або каліграфія - це те, що треба для творчого польоту.

  • Фарби по тканині, по склу, вітражні набори - усе це можна купити в нас.
  • Квіллінг, орігамі, паперова творчість - давно підкорило наших покупців своєю доступністю за ціною й привабливістю по простоті.

Чим би ви не захоплювалися - ми з радістю Вам допоможемо визначитися з вибором, підібрати потрібний товар і розповімо про всі техніки і матеріали.

Ми завжди раді Вам, Вашим відгукам, дружбі в соцмережах і бажаємо приємних покупок у магазині АРТЛАВКА.