Скрапбукінг в Україні - товари й матеріали для скрапбукінгу купити в Києву магазин на Левом бережу
Головна › Скрапбукінг

Скрапбукінг

Скрапбукінг - не просто техніка, а ціла філософія й творчий політ по створенню чарівних виробів із самих різних матеріалів, в основі яких лежить папір, аркуші, листівки, альбоми, блокноти.

Вироби в техніці скрапбукінг

  • Так можна зробити неординарні фотоальбоми, повні краси, і несуть характер і настрій того, кому вони належать. Навіть по зовнішній обкладинці легко можна передбачити характер і довідатися, що буде усередині у фотоальбомі.
  • Ті, хто тільки починають знайомитися зі скрапом, пробують створювати листівки своїми руками. На невеликому листочку паперу в такий спосіб розташовуємо цілу розповідь, виткану з фонового паперу, квіточок, стрічок і бусин. Такі листівки також повинні мати індивідуальний підхід і особливий настрій.
  • Фоторамки - ще одна частина роботи. Їх часто оформляють у дитячій або шкільній тематиці, такі предмети - відмінний подарунок бабусям, дідусям і близьким.
  • Об'ємні скриньки, конверти для грошового подарунка, кулінарні книги, чекові книги, сувенірні тубуси й коробки, декор для кімнати, миники, блокноти, запрошувальні- лише мала часто того, на що здатні майстри скрапбукінгу.

Звичайно ж, для створення цих виробів необхідно мати невеликий запас матеріалів і інструментів.

Що потрібно для скрапбукінгу

Ви розв'язали зробити перші кроки в цій справі, ознайомтеся з тим, що необхідно мати насамперед, а згодом буде збільшуватися й багаж знань і багаж матеріалів і інструментів.

Матеріали для скрапбукінгу

Купити папір для скрапбукінгу, це напевно, головне в роботі, що б Ви не робили. Це універсальний матеріал, без якого складно уявити собі таке рукоділля. Варіантів і тематик дуже велика різноманітність. Головне, папір має бути спеціального призначення, якісним, адже виробив техніці скрапбукінг припускають якщо не вічне, те дуже тривале зберігання для багатьох майбутніх поколінь.

Декор для скрапбукінгу

Без чого не обійтися в оформленні своїх робіт, так це без таких милих прикрас, як квіточки, листочки, бусини, наклейки, стрічечки, стразики, мережива. Просто величезний вибір і самі вдалі пропозиції в нашому магазині Артлавка в Києві.

Інструменти для скрапбукінгу

Часто майстерня дівчини, захопленою цією технікою схожа на куточок майстра, який одночасно й шиє й клеїть, і вирізує й люверси вставляє. Насправді так і є. Отут не обійтися без ножиців, лінійок, олівців, також завжди потрібно мати клей для різних видів матеріалів, килимок для порізки. Досвідчені робітниці мають на поличках і більш складні девайси: машинка для тиснення, фен для ембоссінгу, ножі для різання паперу, мати для згинання, установники люверсів.

Скрапбукінг для початківців

Друзі, якщо Ви тільки робите перші проби, не варто лякатися всіх цих нових невідомих слів і термінів. Повірте, усе приходить згодом і не потрібно відразу братися за весь арсенал, який представлений і в нашому магазині в Києву, що на Левом бережу. Ви завжди можете купити саме необхідне й почати з маленької композиції, маючи в арсеналі листочок паперу, декор і велике бажання.