Серветки для декупажу купити в магазині серветок - Artlavka.com.ua
Головна › Серветки для декупажу на рисовому папері

Серветки для декупажу на рисовому папері

Рисові серветки для декупажу – не даремно так популярні й так улюблені майстрами в усьому світі. Їхні незаперечні переваги явно прослідковуються й у роботі й, головне у фінальному результаті. Так у чому їх пріоритет і головні переваги в порівнянні з іншими матеріалами для декупажу, де купити серветки для декупажу в Києву недорого, а також як зробити декупаж рисовими серветками на будь-якій основі, ми розповімо нижче. Детальніше ...
  • Серед переваг, напевно, перше, про що варто сказати, так ця неперевершена якість. Усі малюнки виконані на якісному рисовому папері, який можуть зробити тільки там, де вирощують мал. Тонкі ниточки рисових натуральних волокон, які лише злегка помітні на загальному тлі, надають особлива шляхетність будь-якому виробу.
  • Друге, що хочеться відзначити, це оригінальність малюнків. Художники й дизайнери різних компаній пильно працюють, щоб радувати майстрів цієї справи новими вражаючими сюжетами й візерунками. Інтернет магазини декупажних серветок пропонують безліч варіантів, зокрема, у нашому магазині АРТЛАВКА в Києву, що розташувався на Левом бережу, великий вибір на будь-яку тематику від виробників: Renkalik, Ferrario, Calambour, Cadence. Як завжди популярні квіткові сюжети, фонові візерунки в різній колірній палітрі, шебби стиль і вантажні мотиви, лавандові поля й букети, картинки на тему вина, кухні, кава й чаю, ароматних трав і насолод. Великий вибір сюжетів на великодню, новорічну й різдвяну тематику, адже саме в такі свята хочеться робити своїми руками подарунки, сюрпризи й прикрашати свій будинок затишними дрібничками,зробленими своїми руками.
  • И на закінчення, скажу, що такі аркуші незвичайно міцні, що позначається на легкості в обігу з ними. Вони на розмокають зайво, не втрачають свій вид, сюжети не розмиваються від достатку води або лаку, а фарби не втрачають своєї насиченості й контур завжди залишається чітким.

Як часто ми задаємося питанням серветки для декупажу купити Україна легше в магазині або вибираємо серветки для декупажу інтернет магазин. Отут уже важливо, є чи в покупців можливість і вільний час відвідувати спеціалізовані крапки продажів таких матеріалів або все-таки легше попередньо вибрати потрібні товари онлайн. Рисові декупажні карти можна купити в нас на метро Дарниця, де є достатній вибір, а попередньо ознайомитися із цінами, зробити замовлення можна на сайті artlavka.com.ua .

Як зробити декупаж рисовими серветками?  техніка дозволяє розгулятися Вашої фантазії, маючи певні навички. Ну а початківці можуть скористатися нашими підказками й додержуватися таких інструкцій:

  1. Вирізати мотив із серветки для декупажу. Це можна зробити як і по контуру, так і обірвати довільно, попередньо провести пензликом змоченою водою або зубочисткою.
  2. Нанести клей на заготовку плоским пензлем
  3. Прикласти серветку на основу й зверху змочивши пензель у клей, плавно робити мазки від середини до боків.
  4. Покрийте лаком і дайте висохнути остаточно.

Зверніть увагу: для роботи підійдуть і дерев'яні, картонні так і прозорі скляні вироби, де рисові карти виглядають особливо чарівно.