Фарби для Ебру набори - купити Київ Україна за кращою ціною в Артавці!
Головна › Ебру малювання на воді

Ебру малювання на воді

Назва "ебру" переводиться з перських слів “ про”, що значить вода й “ру" - значить на, "ебру", тобто на воді. Створення малюнків на воді ще називають турецьким мармурування, адже зараз ця техніка переживає свій пік популярності в Туреччині, де її також використовують як духовну практику вдосконалення особистості й заглиблення у своє Я. А відома ця техніка створення зображень на рідкій поверхні ще з 11 століття на Сході.

Зображення, створене в такий спосіб, за допомогою спеціальних фарб, прекрасно переводиться на папір або тканину, дерево або скло, кераміку або картон. У такий спосіб щоразу виходить особливий неповторний малюнок, який з гідністю буде оригінальною прикрасою предметів інтер'єру, одягу або стильних аксесуарів.

Для створення сюжету на воді, необхідні наступні матеріали:

  • Спеціальний  водяний розчин Кітрі  для того, щоб вода стала густішою, а фарби в ній не потонули. Для цього необхідний загущувач для води  - його роблять зі спеціальної колючої рослини гевен, яку збирають у Пакистані, Ірані. Кітрі наливають в піддон, у якому буде створюватися орнамент.
  • Щоб вийшов малюнок, необхідно купити спеціальні фарби для ебру (бойалар). Виготовлені вони зі спеціального барвника, води й натуральної  жовчі.
  • Щоб зробити зображення, необхідно купити пензлі для ебру, їх традиційна назва фирчалар. Такі пензлики виготовлені з кінського натурального волосся, а ручка зі стебел троянди. Натуральне волосся усмоктує багато вологи й легко її віддає у вигляді невеликих крапель, з яких згодом будуть утворюватися кола.
  • Для того, щоб із крапель, що утворювалися, вийшли різні візерунки й малюнки, необхідно мати спеціальне шило "біз".
  • Для створення оригінальних візерунків, фонових розводів, користуються гребенями, які такі ж по розміру, як піддон.

Купити матеріали для ебру запрошуємо в магазин АРТЛАВКА в Києві. Цінність мистецтва Ебру - це не тільки ефектний результат, але й досить захоплюючий процес, яким можуть насолоджуватися дорослі й діти, колективи й родина. Відвідавши  майстер-клас по ебру, Ви зможете створити свою унікальну річ, а також й насолодитися спілкуванням зі зробленою, живою водною стихією, святковістю фарб і легким танцюючим малюнком, який перенесете на виріб із тканини або паперу. Незабутні відчуття Вам точно гарантовано.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.