Купити фоаміран (пластична замша) в інтернет магазині Artlavka.com.ua
Головна › Фоаміран (пластична замша)

Фоаміран (пластична замша)

Фоаміран (EVA Foam) - спінена гума, пластична замша, піноматеріал, Фоам - відносно новий матеріал у творчості, але, що вже полюбився багатьма рукодільницями для створення штучних квітів. Перші аркуші Фоам були зроблені в Ірані, тому й закріпилася назва Фоам-Іран (FoamIran).

Інструменти для роботи з фоаміраном

Аркуші спіненої гуми досить тонкі (0,5мм), але в той же час міцні й еластичні. Фоам легко ріжеться ножицями, а також за допомогою фігурних діркопробивачів або вирубок бігшот можна вирізати необхідні елементи й створювати квіти, віночки, браслети, об'ємні флористичні композиції, елементи подарункового впакування. Для додання фактури пелюсткам з фоамірана можна також застосовувати флористичні молдавсько, металеві бульки для тиснення й ін. інструменти.

Поле творчості для фоамірана - досить широке. Він дуже популярний і вдячний матеріал для весільних композицій і декорацій. Виробу з такого матеріалу виходять неймовірно ніжні й зовні нагадують виробу з мастики або пластики. А букети - легені й довговічні.

Склад фоамірана

До складу матеріалу Фоам входять етилен і вінілацетат, готові вироби не бояться вологи, не убирають вологу, кіптяву, жир, завдяки чому, інтер'єрні композиції надовго зберігаються "свіжими" і їх часто роблять для кухні й будь-яких інших приміщень. Фоам- також відмінний матеріал для дитячої творчості, з нього виходять прекрасні м'які вироби й іграшки, легкий і гарний декор для дитячої кімнати.

Робота з фоаміраном

Для того, щоб додати фактуру пелюсткам, фоаміран нагрівають при низьких температурних режимах праски, або ж теплом пальців, після цього його він злегка розтягується, його можна зробити хвилястим, і що найголовніше - створена фактура залишається й не міняється після застигання.  Виробу й заготовки з фоамірана можна також офарблювати акриловими й масляними фарбами, пастеллю, гуашшю, блискітками. Фоам клеїться за допомогою клейового пістолета або клею сильної фіксації для гуми або фоамірана, які моментально склеюють подібні матеріали. Фоаміран не токсичний, безпечний, не має їдкого заходу, не шкідливий для навколишнього середовища й людей.

Колірна гама листового фоамірана - це пастельні ніжні відтінки, що дозволяє створювати квіти й букетики натуральних квітів. Ви не знаєте де купити фоаміран у Києву або в Україні - широка палітра квітів представлена в магазині "АРТЛАВКА" у Києву за адресою: вул. Попудренко, 28, а також оформляйте замовлення через сайт і ми відправимо доправимо товар у будь-який куточок України. Продукція, представлена в нашому магазині відмінної якості - переконаєтеся самі, а ціна на листовий фоаміран у нашому магазині приємно радує кожного покупця. Спробуйте й Ви обов'язково одержите масу задоволення!!!

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.