Каліграфія - набори й інструменти купити в Києву за кращою ціною: пензлі, ручки, перо, папір, туш. Усе для китайського живопису!
Головна › Каліграфія

Каліграфія

Каліграфія - це не просто мистецтво гарно й елегантно писати, але воістину - це ціла філлосіфія. У різних куточках планети ставляться до цієї майстерності з особливим выдношенням. Особливо популярний китайський, японський, корейський і арабський живопис.

Важливим складовим для роботи в живописі є вибір інструментів і матеріалів. Адже саме це впливає на якість написання й задоволення від процесу.

Що ж потрібно для початку?

Папір для каліграфії

Кращий вибір - це натуральний рисовий папір приємного молочного кольору, на якому можуть створювати рукопис і початківець і майстри.

Інструменти для каліграфії

Туш

можна купити суху або у флаконах. Туш у формі брусочка розтирають на спеціальному матовому склі або камінчику - тушечниці, додаючи протрохи воду. Після закінчення роботи, туш необхідно просушити й покласти у футляр.

Пензлі

Є три види пензлів — це натуральні вовчі пензлі ( з ворсу колонка), з козячого хутра й заячі. Пензлі розрізняють по розміру: маленькі, середні й більші, можуть підбиратися під стиль, у якому буде працювати автор. Ручку пензлів зазвичай роблять із бамбука або дерева. Звичайно ж колекційні приклади можуть бути виконані з дорогих матеріалів: порцеляни або дорогоцінних каменів.

Перо для каліграфії

має безліч різновидів, залежно від потрібної лінії написання. Тут вибір великий і завжди можна купити перо для каліграфії потрібного виду, ширини й певного матеріалу виготовлення.

Для тих, хто прагне зробити оригінальний подарунок, у магазині АРТЛАВКА можна купити набори для каліграфії.

Подарункові набори

в оригінальному пакуванні містять усе необхідне для гарного письма в різних техніках: рисовий папір, пензлі, туш, папір, чорнило й необхідні аксесуари для роботи.

Заняття по гарному писанню відкривають творчий потенціал, несуть умиротворення, релакс і сприяють позитивному мисленню. Усе для каліграфії Ви завжди можете купити в магазині АРТЛАВКА в Києві, що на Лівому березі