Оксамитова пудра Флок для скрапбукінгу купити в Києві від АРТЛАВКА.
Головна › Оксамитова пудра Флок

Флок / Пудра

Пудра оксамитова, відома серед декораторів як Флок - дуже ніжна легка велюрова пудра, яку використовують для декорування й створення чарівних ефектів при створенні листівок у техніку скрапбукінгу, фотоальбомів, обкладинок і паспорту.

Такою пудрою прикрашають весільні келихи й пляшки, великодні кошики й інші вироби. Приклеюється вона як на універсальний клей, медіуми. Спеціальний клей - рідкий скотч, який можна купити в нашому магазині - ідеальна основа для приклеювання флока.

Нанесіть клей і присипте флоком, при необхідності пригорніть пальцями, пензликом або іншими предметами, залишки стряхніть. Пудру фіксують і на акрилові фарби, об'ємні пасти, звичайний липкий скотч. Оксамитова Аксамитова легка текстура надає роботам обсяг, об'ємні ефекти натурального оксамиту. Для досягнення насиченого кольору, нанесіть шар акрилової фарби в тон оксамитової пудри, а потім нанесіть Flok. Популярним серед модниць уважається велюровий, який роблять за допомогою різнобарвного флока, шляхом нанесення поверх лаку.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.