Клей для художньої роботи й декупажу купити в Києві в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Клею

Клей

Без клею ніяк не обійтися в кожному будинку, де є рукодільниці, майстри, школярі, студенти, художники й діти Такий великий попит народжує відповідна пропозиція. Перш ніж купити клей, ми обов'язково замислюємося який вибрати.

Для різних матеріалів ми пропонуємо й різні види.

Буває в тюбиках, олівцях, баночках, пляшечках.

  • Олівець зручний у використанні для дитячої творчості, а також коли потрібно приклеювати картон або папір, смужки декору.
  • Для роботи в техніку квіллінг, коли потрібно акуратно, непомітно приклеювати безліч фрагментів одного сюжету, обов'язково знадобиться прозорий варіант, який не залишає видимих слідів на основі.
  • ПВА більше підходить для різних канцелярських завдань, тому що він жовтіє, може залишати сліди, а коли на коні довгоочікувана кропітка робота, не хочеться, щоб результат постраждав через неправильно підібраний матеріал.
  • Для приклеювання декору й паперів у техніку створення авторських листівок або скрап-альбомів з пам'ятними світлинами, пропонуємо купити універсальний клей. З таким матеріалом будь-який декор буде на своєму місці, і металеві прикрас і пластикові фігурки й картон і фольга, дерево й пробка. Густий, надійно клеїть, не залишає слідів.
  • Тимчасовий для трафаретів необхідний тоді, коли потрібно приклеїти обраний об'єкт на невеликий час, після чого без проблем зняти.
  • Гарячий клейовий пістолет - справжній незамінний помічник у будь-якому будинку. Таким інструментом приклеюють не тільки декор, але й побутові поломки в будинку. Так іграшки, взуття посуд можна легко полагодити за допомогою клейового пістолета. Силіконові прозорі стрижні розплавляються й моментально склеюють різні предмети. Він незамінний при створенні віночків, прикрас, ікебани й декоративного оформлення інтер'єру.
  • У спреї зручно використовувати тоді, коли потрібно розпорошити на певну ділянку.

Купити клей для різних цілей завжди можна в нашому магазині АРТЛАВКА, де Вас зустрінуть приємні ціни, гарний вибір і наші приємні продавці!