Мольберти, етюдники, триноги купити в магазині для художників АРТЛАВКА
Головна › Мольберти, етюдники

Мольберти, етюдники

Ви - досвідчений художник, а може початківець або студент, лише недавно захопилися малюванням, або живете цим уже багато років, Вам неймовірно пахнуть усі фарби й приємно шарудять пензлі. Тоді Ви неодмінно знаєте, що для малювання просто необхідно купити мольберт або етюдник. Це один з головних атрибутів для художників. З ними досить зручно піти на пленер, виставку або презентацію й у будь-якому місці малювати пейзажі або цікавих людей прямо там де на місці.

Мольберт

спеціальна підставка, може бути у вигляді триноги, на якій розміщають полотно, малюнок або картину. Основа частіше зроблена з якісних порід дерева або металу. Художники часто воліють купити компактні, акуратні варіанти, де ціна відповідає якості. Часто вибирають складні із чохлом - адже їх дуже зручно переносити або перевозити, основа не паскудиться й прослужить довго. У магазині для художників АРТЛАВКА в Києву є актуальна пропозиція металева мольберт- тринога в текстильному чохлі. З таким девайсом тендітна дівчина або молодий юнак будуть виглядати стильно й модно, а робота буде приносити лише задоволення.

Мольберт дитячий

часто шукають ті, хто прагне з ранніх років прищеплювати дитині художні навички малювання. Такі бувають самих різних варіантів, на магнітній основі, двосторонні хлопавки: дошка для малювання й для творчості. Школярі часто шукають невеликі варіанти, щоб і ціна була дешева й зручно працювати дитині з невеликими аркушами.

Види мольбертів

При виборі такого помічника для художника, впливає на покупку не тільки ціна, але і якість, стійкість, зручність у роботі.

  • Настільні. легкі дешеві, досить рекомендуємо для початківців і дітей, але в той же час, ураховуйте, що більші полотна на нього не зможете поставити, максимально 40см.
  • Підлогові. Варіант Ліра тринога - напевно самий популярний і зручний для майстрів пензлі. Розкладається, і при цьому на ньому можна змінювати висоту планшета.

Етюдник

спеціальна валізка із кришкою, де живописець зберігає свої матеріали для творчості. У кришці зручно розмістилися гнізда для планшетів, де можна закріпити полотно або картон для малюнків. У нижній частині валізки зайняли своє місце фарби й пензлі, різні баночки з розчинниками, масельничками й палітра для змішування квітів.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.