Декоративні брадси для скрапбукінгу купити в Києву в інтернет магазин
Головна › Брадси

Брадси

У паперовій творчості брадси стали застосовувати досить таки давно, але й тепер будь-які роботи паперовій техніці не обходяться без брадс.

У деяких випадках брадси для скрапбукінгу носять практичну функцію - з'єднують кілька елементів, аркушів паперу, пелюсток квітки... Асортименти неухильно росте, і тепер можна купити брадси декоративні в інтернет-магазині скрапбукінг artlavka.com.ua. Їх не завжди використовують для скріплення деталей, а й просто для декоративної обробки листівки або іншого виробу.

Гвоздики прикріпити дуже просто

- досить просмикнути заклепку в листок паперу й зі зворотної сторони розігнути "металеві підстави". Декоративні гвоздики мають верхівки із прикрасою. Це можуть бути скляні капелюшки, капелюшки з епоксидними малюнками, камінчиками, металевими фігурками, квіточками.

За допомогою таких цвяхів можна прикрасити листівочки й запрошувальні, фотоальбоми й прикріпити поздоровлення до подарункового пакета або святкового впакування. Це прекрасний декор, який красиво й міцно закріплює будь-які декоративні дріб'язки на Вашому скрап-проекті.

Область застосування широка

Це й паперові проекти, а також текстильні заготовки, вироби зі шкіри й фоамірана, фетру й інших заготовках для творчості. У нашому магазині можна купити набори брадс на різні тематики й у різних наборах: дитячі, вантажні, кристали, гвоздики й інші.