Подарунки на Новий рік своїми руками - інтернет магазин усе для рукоділля АРТЛАВКА.
Головна › НОВИЙ РІК

Новий рік

Напередодні нового року так важливо підібрати цікавий декор для будинку, підготувати подарунки й сувеніри, прикрасити свій будинок цікавими гірляндами, наклейками на вікна й іграшками. Адже в новорічну ніч має бути особливо яскраво, красиво й незвичайно в кожному будинку.

Якщо Ви прагнете, щоб оздоблення й подарунки були оригінальними, варто звернути увагу на заготовки, які можна змело перевтілити в дизайнерські прикраси. У магазині АРТЛАВКА в Києві можна купити все, що побажаєте на новорічну й різдвяну тематику. Це й товари для скрапбукінгу - зимовий папір, силіконові штампи, вирубки, чіпборди, фішки й фігурки. А до них і картон всіляких відтінків для основи вітальної листівки.

А також є готові вироби для декору - свічники, наклейки, топпери, фігурки, написи, новорічні віночки, штучний сніг. Для створення ялинкових іграшок у нас можна купити заготовки із пластику, пінопласту, скла, дерева. У нас є безліч фігурок із самих різних матеріалів. Це можуть бути вже достойні сувеніри для близьких і рідних.

У нашому магазині Артлавці можна підібрати різні фігурки : гіпсові, керамічні, дерев'яні, декупажні серветки. Також можна зробити символ року -забавну тваринку з вовни або зліпити з полімерної глини.

Для роботи з різними матеріалами ми рекомендуємо купити контурні фарби, блискітки, бульонкі.Знадобиться  також синельна гнучка пухнаста проволока  і фетр, адже не варто забувати й про спільну творчість із дітками. Прагнете зробити гідний подарунок або прикрасити свій будинок - зробіть оригінальний годинник своїми руками.

Якщо Ви затрудняєтеся відповістити на запитання що подарувати - скористайтеся зручною пропозицією магазину АРТЛАВКА - подарункові сертифікати. Безсумнівно, такому подарунку порадіють багато аматорів ручної творчості й хобі. Новий Рік дрібними кроками все ближче до нас, давайте зустрінемо його з відмінним настроєм!