Наклейки об'ємні для декорування в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Наклейки об'ємні

Наклейки 3D

Творчість - процес неосяжний і вимагає постійного відновлення, розвитку й придбання нових навичок. У таких сферах творчості, як робота з папером і паперовим декором, створення оригінальних листівок або послань, фотоальбомів або блокнотів, а також сувенірів, завжди актуальними будуть милі декоративні штучки, за допомогою яких будь-який виріб здобуває свою унікальність, цінність і оригінальність. У той час, коли магазинними листівками, яскравими й рябіють, нікого вже й не здивувати, особливою популярністю користуються листівки, зроблені своїми руками, які несуть особливий настрій і відображають характер дарувальника й того, кому підносить такий сувенір.

У процесі створення листівок і інших виробів незвичайно популярні об'ємні наклейки. Купити об'ємні наклейки в Києву можна з різними принтами, і прикрасами. Багато комплектів прикрашені додатковими фактурними акцентами - органзой, текстилем, фетром, декоративними каменями й блискітками, що надає особливе зачарування й святковий настрій. У наявність декор виконаний із силікону або картону, із блискітками й голлографічної ефектом.

У роботі такі матеріали дуже зручні - не потрібно застосовувати ніяких клеючі матеріалів - клею, клейових крапель, скотча. Будь-як елемент з наклеек, що самоклеящихся, можно приклеить, просто сняв с основания и приложив на Об'ємні елементи мають кілька шарів картонних вирубок, це особливо прикрашає навіть найпростіші вироби.

Наклейки для скрапбукінгу прикрасять сувеніри й листівки до будь-якого святкового випадку, начебто День Народження, Новий Рік, День Закоханих, або інший приємний привід - Ви завжди можете купити наклейки, згідно з Вашим задумом і ідеї. Підібрані в тематичній і колірній гамі, такі декоративні штучки придадуться як і для дитячих виробів, так і для створення паперових шедеврів дорослими.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.