Квіточки для декорування в Києві в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Квіточки

Квіточки

Штучні квіточки роблять настільки якісно, що вони все частіше нагадують і імітують живі квіти.

З них можна створювати прекрасні ікебани, віночки й декорації. Паперові й текстильні квіточки - це оригінальна ізюминка, яка здатна прикрасити Ваша ручна творчість, будь те листівка, виконана в техніку скрапбукінгу, скринька або сувенір.

Квіти для декорування й зробити оригінальний віночок можна навіть починаючим, адже особливих навичок не потрібно. Після того, як Ви визначитеся з метою й вибором колірної гами, можна починати творити. Підібрати по стилю пелюстки, камінці, тичинки або гілочки й Ваш оригінальний віночок або ободочек прикрасить і подарує святковий настрій. Для прикрас можна використовувати й паперові й тканинні квіточки, але самими практичними будуть із фоамірана ( пластичної замші), адже з ними не страшно буде й у дощ потрапити - вони не розмокнуть, не втратять вид і колір, до того ж виробу з фоамірана можна акуратно мити або чистити.

У моді зараз традиційні українські віночки, які роблять із ромашок і волошок, квіток вишні й бузку, троянд і лілій, орхідей і маків, гілочок і бутонів різних відтінків. Для приклеювання штучних декоративних прикрас чаші використовують гарячий термо-пістолет із силіконовим клеєм, який надійно приклеює, а прозорий клей не видне. Обідок обплітають спеціальної флористичної тейп-стрічкою, яка зможе сховати всі недоліки й зробити зовнішній вигляд акуратним і охайним.

Купити штучні квіточки, гілочки можна на сайті або в нашому магазині в Києву.