Карнавальні маски - заготовки для декупажу купити в Києву на сайті АРТЛАВКА.

Карнавальні маски

Карнавальні маски - просто неот'емлется декорація для будь-яких маскарадів, новорічних свят і карнавалів. Детальніше ...

Костюми для маскараду обов'язково винні заворожувати, мати загадку й ізюминку. І природно, усе люблять бути оригінальними й цікавими, адже, погодитеся, прийшовши на карнавал, кожному хочеться виглядати оригінально, красиво й неповторно. Тим, хто прагне різноманітити своє вбрання, ми пропонуємо купити заготовки для венеціанських маскарадних масок у магазині АРТЛАВКА (Київ, Україна) Такі заготовки дуже якісні, щільні й легені одночасно, зроблені з міцного картону (пап'є-маше). Їх неймовірно легко задекорувати за власним бажанням,керуючись своїм смаком, тематикою вбрання й обстановки.

Для прикраси підійдуть будь-які матеріали.

  • Блискітки й паєтки, стрази й камені, перлини й бусини, бубонці, мережива й пір'я, тасьма й стрічки, блискучі плівки й наклейки, міні-дзеркальця й камеї, мозаїка й підвіски. Розфарбувати такі вироби теж дуже легко.
  • Основа повністю готова для покриття акриловими фарбами, фарбою із блискітками, контурами, перловими лайнерами й маркерами, і навіть олівцями й фломастерами.
  • Для аматорів декупажу, заготовку можна обклеїти декупажних серветками, або прикрасити в техніку декопатч.
  • Також красиво буде виглядати золочення й обробка мозаїкою або різнобарвним бісером.

Який би спосіб декорування Ви не вибрали, будьте впевнені, такого образа Вам не зустріти на маскараді. Венеціанські маски - чудесні предмети для зустрічі новорічних свят. Купити маски з картону й пап'є-маше, заготовки для карнавальних масок можна й у нашому інтернет-магазині artlavka.ua, а також у нашому магазині в Києву, що біля м.Дарниця. У нас представлений самий повний асортименти: кіт Gatto, Kolombina, метелика, лебеді й інші форми.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.