Фігурний діркопробивач магазин скрапбукінг купити Київ Україна квітка коло метелик
Головна › Фігурні діркопробивачі

Дирокол фігурний

Фігурні діркопробивачі (компостер) - прекрасний інструмент для створення різних елементів у скрапбукінгу, для створення листівок, фотоальбомів, створення дитячих виробів і прикраси подарунків.

Детальніше ...

Для якого паперу підходить фігурний діркопробивач

Такий простій у використанні інструмент підходить для роботи з кольоровим папером, спеціальним щільним папером для виробів і скрапбукінгу, тонкими кальками й плівками й тонким картоном. Підстава металева, але все-таки для тривалого використання й коректної роботи виробники рекомендують працювати з нещільними паперами до 180 г/м2. Тонкі листки можна навіть скласти вдвічі для прискорення процеси вирубки.

Види діркопробивачів для скрапбукінгу

  • Бордюрний діркопробивач робить акуратні вирізи на краю аркуша, тим самим красиво оформляючи аркуші й сторінки.
  • Кутовий діркопробивач незамінний при створенні гарного й акуратного куточка. Популярний також варіанти із двома прорізами для вставки світлин в альбом.

Купити фігурний діркопробивач пропонуємо в магазині АРТЛАВКА в Києві, де Ви зустрінете не тільки вирубки, але й інші матеріали й інструменти.

  • Розміри готової вирубки бувають різні.

В асортиментах дрібні фігурки 1.1,5.2,5.3,5 см і великі 5см, 7 см.

Популярні мотиви

Квітка, пелюстки для ромашок і інших квіток, метелик різних форм, розмірів і видів. Коло також користуються популярністю, адже при такому підході можна легко видавити безліч кружечків і створювати будь-які об'єкти для декору й прикрас.

У творчості звичайно ж актуальні різні форми готових виробів. Дрібні вирубки можуть бути основою для підкладки або для оформлення листівки. Такі помічники у творчості незвичайно полегшують роботу й підходять для активного використання як рукодільницями, так і для дитячої творчості.

Фігурні діркопробивачі для дітей

Заняття з такими девайсами здатне надовго захопити малят і дорослих дитинок: адже так просто надавлювати на важілець і відразу одержувати різні вирізані фігурки.Їх можна приклеювати в якості елемента аплікації або прикраси. Для роботи з фоаміраном також не обійтися без вирубок, так з їхньою допомогою легко роблять заготовки для майбутніх композицій, для квітів, віночків і брошок.