Папір для орігамі купити в Києві в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Орігамі

Орігамі

Найдавніше, але зовсім не забуте мистецтво додавання паперу без клею й ножиців і отримання готових оригінальних фігурок відомо всім як орігамі. Ще в початкових класах звичайної школи учні знайомляться із цим дивовижним видом творчості. Перші тюльпани, складено до свята 8 Марта, або звичайний стаканчик, складений з паперу без склеювання - це перші паростки цього цікавого рукоділля. 

 Папір для орігамі відрізняється особливою якістю, обов'язково пофарбований по обидва боки, набагато тонший звичайного офісного паперу. Популярної серед майстрів цього ремесла також є тонка калька для орігамі. З таких, заздалегідь нарізаних певного розміру листків, можна створювати величезну кількість виробів. Вироби в цієї техніці торкаються будь-яких тематик - будь то флора або фауна, предмети побуту й будь-які фігурки навколишнього миру. У вмілих руках майстра оживають дивні квіти, здобувають знайомі обрису дикі тварини, строкаті птахи наче зараз же готові злетіти вгору. 

Модульне орігамі

Ще однієї гілкою цього напрямку є модульне орігамі. У цьому випадку заздалегідь складаються однакові елементи- модулі, і потім з них формуються елементи майбутньої композиції. Цей вид творчості дозволяє створювати гарні й об'ємні фігурки.

 З розвитком індустрії матеріалів для творчості, зараз  купити папір для орігамі в Києві можна як в інтернет-магазині, так і в нашому магазині, що на м.Дарниця. 

Обов'язково запропонуєте діткам захоплююче заняття й хто знає, може бути це стане воістину захопленням усього життя

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.